Kader Karakaya

0

Kader Karakaya 2019 Survivor yarışması için aday gösterilen 30 isimden birisidir. Hakkında kimdir? kaç yaşında? evli mi? boyu ve kilosu gibi bir çok soru merak konusudur. Kısaca hayatı, kariyeri ve biyografi bilgileri.

1996 yılında dünyaya gelen Kader Karakaya aslen Bursa’lıdır. Bursa Uludağ Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi mezunudur. Mezuniyetin ardından spor hayatı ve iş hayatını birleştirmiş, günümüzde Fenerbahçe Spor Okullarında Futbol eğitmenidir. Ayrıca Fitness, reformer ve plates eğitmenliği, diğer bir yandan da Tenis Koçluğuda yapmaktadır. Boyu 1.67 cm, kilosu 54, burcu ise Oğlak’tır.

4 yaşında iken Jimnastik’e başlamıştır. Ancak o dönemde babasının vefat etmesi nedeni ile ciddi bir rahatsızlığa yakalanmış, lösemi tedavisi görmüştür. Ancak spor ile hayata tutunmuş, Ortaokul döneminde Atletizm’e başlamış ve bir daha hiç spordan kopmamıştır. Hayat beni bir Survivor olarak yetiştirdi, özlemden başka açlık dahil hiç bir şey beni zorlayamaz diyerek Survivor yarışması için olan iddiasını ortaya koymuştur.

Kader Karakaya azmi, hırsı ve savaşçı bir ruha sahip olduğu için tüm zorlu şartlara ve parkurlara hazır olduğunu belirtmiştir. Sevgilisi varmı sorusunun cevabı ise net ve kesin bir kaynak olmamakla birlikte vardır, isminin ise Batuhan Özdemir olduğu belirtilmektedir.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz