Kaan Tatlıtuğ

Kaan Tatlıtuğ hakkında merak edilen tüm soruların cevapları. Kaç yaşında? nerede doğdu? kimdir? Eğitimi, Çalışmaları, Kariyeri, Kısaca Hayatı ve biyografi bilgileri.

26 Temmuz 1996 yılında Adana’nın Seyhan ilçesinde dünyaya gelmiştir. İki kardeşi olan Tatlıtuğ, ilk, orta ve lise eğitimlerini Adana’da tamamlamıştır. Adana’da büyüyen Kaan Tatlıtuğ, Aslan burcudur.

Kıvanç Tatlıtuğ’un yeğeni olan Kaan Tatlıtuğ, 18 yaşında İstanbul’a yerleşmiş ve gece hayatına hızlı bir giriş yapmıştır. Bir süre Şarkıcı Berksan’ın sahibi olduğu “Çilek” adlı mekanda DJ olara yer aldı. Şarkı sözü yazarlığı da yapan Tatlıtuğ’un 300 den fazla bestesi bulunmaktadır.

Şan, Sahne ve oyunculuk eğitimi almış bu alanda kendini geliştirmek istediğini göstermiştir. Müzik konusunda yaptığı bir çok çalışma ile kendini kanıtlayan genç müzisyen ve DJ, katıldığı bazı TV programlarında bestelerini ünlü isimlerle buluşturacağını bunun içinde heyecanlı olduğunu dile getirmiştir. Yakışıklılığı ile son zamanların en çok konuşulan isimleri arasında yer alan Tatlıtuğ, kendine has enerjisi ile eğlence hayatına yeni bir soluk getirmiştir.

Dünya starları ile çalmak gibi bir hedefi olduğunu ve şuan hazırlık aşamasına başladığını dile getirmiştir. Uluslararası bir projesi olduğunu ve tüm dünya da ses getireceğini de eklemiştir. Kendisine başarılarının devamını diliyoruz.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz