Kaan Mirac Sezen

Kaan Mirac Sezen hakkında merak edilenler. Kimdir? kaç yaşında? nereli? oynadığı diziler, kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Kaan Mirac Sezen Kimdir?

Kaan Mirac Sezen tiyatro kökenli bir oyuncudur. 2002 yılında dünyaya gelen Kaan Mirac, doğma büyüme aslen Bursalıdır. Pınar Televi – Televi Menajerlik bünyesinde oyunculuk çalışmalarını sürdürmektedir.

TED Koleji mezunudur. üniversite sınavlarında, Bilkent Üniversitesi Sahne Sanatları bölümünü kazanmış daha sonra, Mimar Sinan Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi’ne geçiş yapmıştır. İstanbul Şehir Tiyatroları bünyesinde tiyatro oyunlarında sahne almaktadır. Yakışıklı oyuncu, İstanbul Şehir tiyatrolarında, Ay, Carmela oyununda sahneye çıkmaktadır.

2022 yılında Fox Tv ekranlarında yayınlanan Tozlu Yaka isimli dizinin oyuncu kadrosuna dahil olmuştur. Dizide akıllı ve yakışıklı bir üniversite öğrencisi olarak kamera karşısına geçmiştir. Dizide ayrıca Nilsu Berfin Aktaş, Burak Dakak, Çağla Şimşek, Tayanç Ayaydın, Kadim Yaşar, Can Bartu Aslan, Serra Pirinç, Nebil Sayın, Nur Yazar ve Ulvi Kahyaoğlu gibi isimler de rol almıştır.

Kaan Mirac Sezen Boyu, Kaç Yaşında?

Kaan Mirac Sezen 20 yaşındadır. Ancak henüz boyu, kilosu ve sevgilisi gibi diğer merak edilen bilgilerine ulaşılamamıştır. Resmi instagram hesabı kullanıcı ismi @kmsezen ‘dir. Ancak pek fazla paylaşım yaptığı söylenemez.
Kaan Mirac Sezen2

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz