Kaan Kısaparmak

Kaan Kısaparmak 2022 yılında katıldığı Şarkılar Bizi Söyler isimli televizyon programının ardından büyük bir ilgi görmüştür. Genç müzisyen hakkında merak edilenler. Kısaca müzik kariyeri, hayatı ve biyografi bilgileri.

Kaan Kısaparmak Kimdir?

Kaan Kısaparmak’ın babası Türk halk müziği sanatçısı Fatih Kısaparmak, annesi ise yine müzik ve şiir dünyasının başarılı isimlerinden Şebnem Kısaparmak‘tır. Kendisinden küçük 1992 doğumlu Ozan Kısaparmak isminde bir de erkek kardeşi vardır.

Genç isim de anne ve babasının izinden gitmektedir. Resmi instagram hesabında ise şu açıklaması mevcuttur. “Müzik, hayatımın bir parçası değil, tamamıdır.”

Kaan Kısaparmak Nereli?

Kaan Kısaparmak baba tarafından aslen Elazığ Maden’lidir. Annesi Şebnem Kısaparmak ise aslen Ankara doğumludur.

Kaan Kısaparmak Kaç Yaşında?

Kaan Kısaparmak 17 yaşındadır. Doğum tarihi ise 2005.

Genç müzisyen resmi instagram hesabını @kaankisaparmak ismi ile kullanmaktadır.

Katıldığı televizyon programları ve resmi sosyal medya hesapları üzerinden yaptığı paylaşımlar ile büyük bir ilgi görmüştür. Tok sesi, sahne hakimiyeti ve genç yaşına rağmen seslendirdiği eserler büyük beğeni ile dinlenmektedir.

2022 yılının Ekim ayında Sibel Can, Hakan Altun ve Hüsnü Şenlendirici’nin konuğu olarak Şarkılar Bizi Söyler isimli programa katılmıştır. Anne ve babasınında yer aldığı programda Eğilmem isimli parçayı seslendirmiştir. Ayrıca babası Fatih Kısaparmak ile birlikte Bu Adam Benim Babam isimli şarkıya düet yapmıştır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz