Kaan Girgin

0

Kaan Girgin hakkında merak edilen soruların cevapları. Evli mi? eşi kim? kaç yaşında? aslen nereli? kısaca hayatı, rol aldığı sinema, diziler ve biyografi bilgileri.

Babası gazeteci, akademisyen Prof. Dr. Atilla Girgin’dir. Baba tarafından aslen Kocaeli İzmit’li olan Kaan Girgin 1967 yılında Ankara’da dünyaya gelmiştir. Burcu başak’tır. Maalesef boyu ve kilosu gibi bilgilerine ulaşılamamıştır.

Mimarlık eğitimini okulda yaşadığı problemler nedeniyle yarıda bırakmıştır. Daha sonra Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı Tiyatro bölümünden mezun olmuştur. Mezuniyetin ardından şehir tiyatrolarına girmiştir. Yine aynı dönemde televizyon ekranlarında Show Tv’de coke’n Roll ve Rifle King Kong Show adlı programı Meltem Cumbul ile birlikte sunmuştur.

Ekran severler tarafından Yapı Kredi reklam filminde oynadığı Bay Pardon karakteri ile tanınan Kaan Girgin bugüne kadar bir çok dizi ve sinema filminde rol almıştır.

İstanbul Levent Nispetiye caddesinde bulunan Cape Town isimli Bar Restaurant’ın sahibi olarak ticaret hayatını sürdürmektedir. 2011 yılında AK Parti’den İzmir Milletvekili adayı olmuştur.

Kaan Girgin evlilikleri;

3 kez evlenen Kaan Girgin ilk evliliğini 1993 yılında Canan Yakacık ile gerçekleştirmiş 2000 yılında boşanmış, bu evliliğinden 1995 doğumlu Oğul isminde bir oğlu vardır. İkinci evliliğini oyuncu Ceyda Düvenci ile 2000 senesinin sonunda yapmış 2002 yılında boşanmıştır. Son evliliğini ise ünlü sanatçı Ferhat Göçer‘in kız kardeşi Dr. Seran Havva Göçer ile 2005 yılında gerçekleştirmiş bu evliliğide 2013 yılında son bulmuştur. Bu evliliğinden ise Serap isminde bir kızı vardır. Özellikle medya da sıkça Ceyda Düven ile olan evliliği gündeme gelmiş ve konuşulmuştur.

Kaan Girgin rol aldığı bazı dizi ve sinema filmleri;

Deniz Gurbetçileri, Gece, Melek ve Bizim Çocuklar, Batık Aşklar Müzesi, Bir Sonbahar Hikayesi, Anılardaki Son Gece, Yüzleşme, Böyle mi Olacaktı, Duvardan Duvara, Ayrı Dünyalar, Yasemin, Babam Olurmusun?, Canlı Hayat, Bir Aşk Hikayesi, Şampiyon, Dikkat Bebek Var, Yalan Dünya, Kiralık Kadın, Sırlar Dünyası, Esir Şehrin İnsanları, Gelin, Aşk Buraya Uğramıyor, Beşinci Boyut, Büyük Buluşma, Bir Salkım Üzüm, Son Yüzleşme, Hatanın Bedeli, Çocuk Oyunu, Hakkını Helal Et, Miras, Her Şey Mümkün.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz