Jessie J

0

Jessie J hakkında merak edilen kaç yaşında? evli mi? sevgilisi kim? boyu, kilosu kaç? gibi soruların cevapları. Müzik kariyeri, biyografi ve hayatı.

1988 yılının Mart ayında İngiltere Londra’da dünyaya gelmiş ve Londra’da yetişmiştir. Henüz 11 yaşında iken müzikallerde yer almaya başlamış ve müzik dünyasına çok küçük yaşta giriş yapmıştır. Burcu Koç, boyu ise 1.75 cm’dir.

Müzik kariyerinde ilk olarak Island Records adlı müzik yapım şirketi ile kontrat imzalayan ünlü isim 2011 senesinde çıkardığı Who You Are isimli albümünü müzik severler ile buluşturmuştur. Bu albümde yer alan Do It Like a Dude isimli şarkı çıkış şarkısı olmuş kısa sürede tüm müzik hit listelerinin tepesinde yer almıştır. Ardından ikinci şarkısı Price Tag ile de şöhretin basamaklarını hızla tırmanmaya başlamıştır.


Seslendirdiği şarkıların yanı sıra söz yazarı olarak ta büyük başarılara imza atan Jessie J, Miley Cyrus ve Chris Brown gibi dünyaca ünlü isimlere verdiği şarkılar ile adından söz ettirdi.

23 Eylül 2013 tarihinde ise 13 şarkıdan oluşan 2. albümünü çıkarmış ve yayınlandığı ilk haftada haftanın en fazla satılan albümleri arasına girmiştir. 2015 yılının Ocak ayından itibaren dünya çapında 3 milyondan fazla albüm satışına ulaşmış ve bir çok müzik ödülünün sahibi olmuştur.

Müzik hayatının yanı sıra özel hayatı ile de sık sık gündeme gelen başarılı sanatçının sevgilisi ise Amerika’lı ünlü oyuncu ve aktör Channing Tatum’dur. 2019 yılında sevgilisinin çıplak pozları ile uzun süre gündeme gelmiştir. Birlikte oynadıkları Jenga oyunu sonucunda sevgilisini yenmiş ve sevgilisinden çıplak resimlerini sosyal medya da paylaşmasını istemiştir.

Jessica Ellen Cornish, 2014 yılında İstanbul’da KüçükÇiftlik Park’ta Türk hayranları ile buluşmuş ve harika bir konserin altına imzasını atmıştır.


İlginizi Çekebilir :   Zeynep Yetgil

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz