Jessica Bachar

0

Jessica Bachar PR ve Stratejik Ortaklık yoneticisi olarak şu an sektörde bilinen bir I-Gaming firmasında çalışmalarını sürdürmektedir. Hakkında merak edilen tüm detaylar! Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Jessica Bachar Kimdir?

Jessica Bachar PR Medya Uzmanı, Affiliate Müdürü, PR ve ve Stratejik Ortaklıklar Yöneticisi, girişimci, Tasarımcı. Stratejik ortaklıklar kurma konusunda uzman bir isimdir.

Jessica Bachar Nereli?

Jessica Bachar İstanbul doğumludur.

Jessica Bachar Kaç Yaşında?

Jessica Bachar 24 yaşındadır. Doğum tarihi 8 Haziran 1998, burcu ise ikizler’dir.

Jessica Bachar Boyu, Kilosu

Jessica Bachar 1.65 boyunda ve 58 kilodur.

Jessica Bachar Eğitimi

Jessica Bachar Bar Ilan Universitesi (İsrail’de Devlet Universitesi) İsrail’deki en iyi devlet universitelerinin biri Bar Ilan Üniversitesinde eğitim hayatını sürdürmektedir. Türkçe’nin yanı sıra, İngilizce ve İbranice bilmektedir.

Uzmanlığı siyaset bilimleri ve iletişim çift ana dalı olmakla birlikte, İsrail’de eğitim almaya devam etmektedir.
Jessica Bachar3

Jessica Bachar Kısaca Kariyeri

Jessica Bachar henüz 17 yaşında tek başına İsrail’e taşınmıştır. Her ne kadar çok küçük yaşlarda oyunculuk ile ilgilenmiş olsa da, kendi yeteneklerini keşfetmek için tek başına yaşamaya karar verdikten sonra ilgisi iş dünyasına yönelmiştir. Lise eğitimi dahil olmak üzere sinema ve televizyon üzerine odaklanmış ancak iş hayatında başarılı bir kariyere odaklanarak şimdilik bu hayalinden vazgeçmiştir.

Bir dönem anaokulu öğretmenliği de yapan başarılı isim, rol model olarak kendisine babasını almıştır. Özellikle stratejik düşünce, ileri görüşlülük, hedef planlama, danışmanlık ve takım liderliği gibi konularda örnek aldığını dile getirmiştir.

İsrail’de kaldığı dönemde, ilk olarak diplomasi alanında çalışmaya başlamıştır. Daha sonra, markalaşma alanında uzmanlaşmaya gitmek isteyen Bachar, bu alanda eğitim alırken, bir yandan da Fortune 500 şirketlerinin bulunduğu ortak projelerde yer almıştır. Günümüz itibariyle, global anlamda, influencerlar, dünyadaki pek çok medya ve performans odaklı pazarlama şirketleriyle çalışmalarını sürdürmektedir.

Resmi instagram hesabı @jessicabachar ‘dır.
Jessica Bachar1

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz