Jeremy Meeks

Jeremy Meeks hakkında merak edilenler. Kaç yaşında? boyu, kilosu kaç? nereli? evli mi? kariyeri, eğitimi, kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Jeremy Meeks 1984 yılının Şubat ayında Amerika, Kaliforniya’da dünyaya gelmiştir. Burcu Kova, göz rengi mavi, saç rengi kahverengi, boyu 1.83 cm, kilosu ise 75’tir.

10. sınıfa kadar okumuştur. Annesinin ismi Katherine Angier’dir, Bryan Varela ve Emery Meeks isimlerinde iki kardeşi vardır. Günümüzde yaşantısını Amerika, Kaliforniya’da sürdürmektedir.

Spor yapmak ve basketbol oynamaktan çok hoşlanmaktadır.

Jeremy Meeks suçu ne? ne suç işledi? neden hapise girdi?

Çocukluk yıllarından itibaren defalarca mahkeme salonlarına girip çıkmıştır. Dikkatsiz araba kullanmak, hırsızlık ve yaptığı kavgalar nedeni ile sayısız kez hakim karşısına çıkmıştır.

2002 senesinde soygun ve genç bir çocuğa saldırmak suçundan bir Kaliforniya hapishanesinde 9 yıla mahkum edildi. Orada aynı zamanda Kuzey tarafı Gangster Crips’in üyesi olan şiddetli bir suçlunun ününe sahipti. 2014 yılının Haziran ayında ise Stockton’da bir çete soruşturması sırasında tekrar tutuklandı. Crips isimli bir çetenin eski üyesi’dir. Hapishaneye girdikten bir süre sonra sosyal medyadan paylaştığı resimler ile bir anda tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Hapisten çıktıktan sonra ise oyunculuk ve modellik üzerine teklifler almıştır. 2016 yılının Mart ayında tahliye edilmiş, hemen tahliyenin ardından modellik ve Dj’lik yapmaya başlamıştır. Günümüzde de hem oyuncu, hem de model olarak kariyerini sürdürmektedir.


Evli mi? eşi kim?

2008 yılında Hemşire olan Melissa ile evlenmiş ancak evliliği 2018 yılında son bulmuştur. Eşi Melissa Meeks’ten Jeremy Meeks isminde bir oğlu vardır. Eşini terk ettiğinde eşinin ikinci çocuklarına hamile olduğu ancak çocuğunu düşürdüğünü belirtmiştir. Uzun süre eşini aldattığı ve para için eşinden ayrıldığı yönünde haberler ile gündeme gelen Jeremy Meeks 2017 yılının Temmuz ayından bu yana Topshop’un varisi milyarder Chloe Green ile beraberdir. Chloe Green’nin babası perakende kralı Sir Philip Green’dir.

Sigara içiyor mu ? : Evet
Alkol kullanıyor mu ? : Evet

İlk olarak Las Angeles’ta Jim Jordan isimli bir ajansta çalışmaya başlamış, 1 sene sonra ise New York moda haftasında Philipp Plein için modellik yapmaya başlamıştır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz