Jennifer Boyner

Jennifer Boyner uzun yıllar önce rol aldığı Sihirli Annem isimli dizi ile ekran severler tarafından tanınmıştır. Güzel isim günümüzde de oyunculuk kariyerini başarı ile sürdürmektedir. Son dönemde ise Youtube ve sosyal medya dünyasında da ciddi bir hayran kitlesine ulaşmıştır. Hakkında ise bir çok sorunun cevabı merak konusudur. Kimdir? aslen nereli? annesi, babası, ailesi. Kaç yaşında? boyu, kilosu kaç? Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Jennifer Boyner Kimdir?

2000 yılının Ağustos ayında dünyaya gelen güzel isim İstanbul doğumludur. Geniş bir aileye sahip olan oyuncu, anneannesi ve 6 kardeşi ile kalabalık bir aileye sahiptir. Anne ve babasının ayrı olduğunu, ilerleyen süreçte anneannesi ile yaşamayı tercih ettiklerini belirtmiştir. Kardeşlerin en büyüğüdür. Kardeşlerinden iki tanesi Almanya’da yaşamaktadırlar. Kardeşlerinin isimleri büyükten küçüğe başta Jennifer olmak üzere, Jordan, Şeker, Cansın, Jessica ve Jannet.
Jennifer Boyner2 jpg

Jennifer Boyner Nereli?

Jennifer Boyner baba tarafından aslen Nijerya, anne tarafından ise Türk asıllıdır. Anne ve babası İstanbul’da tanışmış ve evlenmişlerdir.

Beykent Üniversitesi Oyunculuk Bölümü’nden başarı ile mezun olmuştur.. 2005 yılında henüz 5 yaşında iken Sihirli Annem isimli dizi de Toprak karakteri ile gönüllerde taht kurmuştur. Daha sonra ise Hepsi 1 ve Kaybolan Yıllar isimli diziler de rol almıştır. sihirli Annem dizisinde Gizem Güven, Defne Joy Foster, Nevra Serezli, Suat Sungur ve Şahap Sayılgan gibi isimlerle birlikte rol almıştır. Başarılı oyuncu günümüzde yaşantısını İstanbul’da sürdürmektedir.

Jennifer Boyner Boyu, Kaç Yaşında?

Jennifer Boyner 22 yaşında ve 1.72 boyundadır. Kilosu 55, burcu ise aslan’dır. Burcunun özelliklerini kısmen taşıdığını dile getirmiştir. @jenniferboynerr olarak kullandığı resmi instagram hesabında ki takipçi sayısı günümüz itibariyle 173bin civarındadır.

Yüzmekten, kar kayağı yapmaktan ve bisiklete binmekten büyük keyif almaktadır. 3 yaşından bu yana saçlarında Afrika örgüsünü kullanan Jennifer Boyner, aşka bakış açısını ise şu şekilde izah etmiştir. “Koşulsuz sevgi ve art niyet, plan program olmadan birinin hayatına girebilmek”. Kendi karakterini en iyi yansıtan özellikler ise sabırlı, dürüst ve cesur. En sevdiği ve değer verdiği şeyler ailesi, sağlığı, işi ve hayvanlar. Hakkımda Merak Edilenleri Cevapladım isimli video da hakkında bir çok özel soruya tüm içtenliği ile cevap vermiştir. Altta videoyu izleyebilirsiniz. Video da dini inancı da sorulmuş, Müslümanmısın sorusuna hayır cevabını vermiştir. Hakkında daha detaylı bilgiler için Youtube video kanalını takip edebilir ve videolarını izleyebilirsiniz.
Jennifer Boyner1 jpg

Sevgilisi Kim? Ne İş Yapıyor?

Sevgilisinin ismi Uğur olarak bir çok kaynak ve videoda geçmektedir. Sevgilisi Kişisel Antrenör (Personal Trainer) olarak çalışmalarını sürdürmektedir. Sevgilisi ile arasında kaç yaş fark var sorusunun cevabı ise 10’dur. Nasıl tanıştınız sorusuna ise şu cevabı vermiştir. Sık sık spor yaptığını ve spor salonuna gittiğini ve sevgilisinin de özel antrenör olarak orada olduğunu zamanla tanışıp arkadaş olduklarını dile getirmiştir.

Güzel oyuncu yemek yapmaktan da büyük keyif almaktadır. Annesinin Türk, babasının ise Nijeryalı olması sebebi ile bir çok farklı kültürün yemek tatlarını deneyimlemenin güzel bir duygu olduğunu sözlerine eklemiştir. En çok sevdiği yemeğin ise balık olduğunu belirten Jennifer Boyner’in en büyük hobileri yüzmek, basketbol oynamak, kitap okumak ve adrenalin sporları yapmak.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz