Jaime Lorente

Jaime Lorente La Casa de Papel dizisinde canlandırdığı Denver karakteri dünya çapında tanınan İspanyol aktör’dür. Hayranları ise hakkında bir çok sorunun cevabını merak etmektedir. Kimdir? aslen nereli? boyu, kilosu kaç? kaç yaşında? evli mi? sevgilisi kim? en fazla merak edilen sorulardır. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Jaime Lorente Kimdir? Nereli?

1991 yılının Aralık ayında dünyaya gelen yakışıklı oyuncu İspanya, Murcia doğumludur. Kendisinden büyük Julia isminde bir kız kardeşi vardır. La Escuela Superior bünyesined oyunculuk eğitimi alan Jaime Lorente ilk dizi oyunculuk deneyimini 2016 yılında gerçekleştirmiştir. Özellikle La Casa de Papel dizisinde canlandırdığı Denver karakteri ile ciddi bir hayran kitlesine ulaşmayı başarmıştır. Bu dizi sayesinde kısa süre içinde dünya çapında bir üne kavuşmuştur.

Jaime Lorente Boyu, Kaç Yaşında?

Boyu 1.75 cm, kilosu 72, burcu ise yay’dır. 2021 yılı itibariyle yaşı 29’dur. La casa de papel’de Daniel “Denver” Ramos ve Élite’de Fernando “Nano” García Domínguez rolleri ile tüm dikkatleri üzerine çekmiştir. Yakışıklı aktör resmi instagram hesabını aktif olarak kullanmaktadır. Günümüz itibariyle @jaimelorentelo olarak kullandığı instagram hesabında ki takipçi sayısı 14,1milyon civarındadır. Hayran kitlesi her geçen gün artmaya devam etmektedir.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz