İzzet Yüksek

0

İzzet Yüksek 2022 yılında Star Tv ekranlarında yayınlanan Duy Beni isimli dizide rol almıştır. Yakışıklı oyuncu hakkında hayranları tarafından merak edilen soruların cevapları. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

İzzet Yüksek Kimdir?

İzzet Yüksek oyuncu kimliğinin yanı sıra tiktok içerikleri ile de sosyal medya dünyasının yakından tanıdığı bir isimdir. İlk dizi oyunculuk deneyimini 2022 yılında rol aldığı Duy Beni isimli dizi ile gerçekleştirmiştir. Dizi de ayrıca Dilara Sümbül, Jasmine Berkiş, Aytaç Uşun, Ege Kökenli, Taha Bora Elkoca, Caner Topçu, Sümeyye Aydoğan ve Meltem Akçöl gibi isimler de rol almıştır.

İzzet Yüksek Kaç Yaşında?

İzzet Yüksek 22 yaşındadır. Doğum tarihi ise 2000.

Oyunculuk çalışmalarını Nuray Saygınöz menajerlik şirketi bünyesinde devam ettiren yakışıklı oyuncu resmi instagram hesabını @yuksek.izzet kullanıcı ismi ile kullanmaktadır. Günümüz itibariyle takipçi sayısı ise 40.7bin civarındadır.

Boyu kaç? Sevgilisi varmı? gibi soruların cevaplarına henüz ulaşılamamıştır. Resmi instagram hesabı üzerinden yaptığı paylaşımlar neticesinde anlaşıldığı üzere telefonu İphone markadır.
Eğitimi:

Şakir Güler Oyunculuk Eğitimi

İstanbul Medeniyet Üniversitesi

Oynadığı Diziler:

Duy Beni (Orjinal)

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz