İvy Mae

İvy Mae son yıllarda bir çok ünlü marka ile model olarak çalışmalar gerçekleştiren genç isimler arasında yer almaktadır. Sosyal medya dünyasında sıkı bir takipçi sayısına sahip olan güzel isim hakkında boyu, kilosu kaç? kaç yaşında? nereli? gibi bir çok soru merak konusudur. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

2005 yılının Ekim ayında dünyaya gelen İvy Mae Avustralya doğumludur. Günümüzde yaşantısını doğup büyüdüğü ülkesi Avustralya’da sürdürmektedir. Boyu 1.65 cm, burcu ise akrep’tir.

Rebel Athletic gibi markalarla birlikte çalışan ve New York Moda Haftası’nda yürüyen uluslararası manken olarak çalışmalarını sürdürmektedir. Ayrıca resmi instagram hesabı ile de fenomen kimliğine sahip olan güzel ismin ciddi bir hayran kitlesi bulunmaktadır.

Model olarak çalışmaya başlamadan önce Avustralya’da henüz 6 yaşında iken katıldığı çocuk model yarışmasını kazanmıştır. İlerleyen yıllarda ailesinin de desteği ile kariyerine bu yönde devam etme kararı almıştır. Günümüzde sosyal medya hesapları ebeveynleri tarafından, özellikle annesi tarafından takip edilmekte ve kullanılmaktadır.

Günümüz itibariyle resmi instagram hesabında ki takipçi sayısı 243bin civarındadır. Sosyal medya ve modellik dışında boks ve sörf sporları ile ilgilenmekte, son dönemde oyunculuk ile de ilgili girişimlerde bulunmaktadır. Bir çok sinema ve dizi projesi için teklifler alsa da henüz bir projeye dahil olmamıştır. Gelecek yıllarda oyunculuk ile ilgili de kariyer planlaması yaptığı belirtilmektedir.

Sosyal medyada kendi yaşıtları olan, Hayden Summerall, Amiah Miller, Connor Finnerty ve Brooke Butler gibi ünlü isimlerle sıkı bir arkadaşlığı olduğuda bilinmektedir.


Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz