İsmet Taşçeşme

İsmet Taşçeşme başarılı müzik kariyerini sürdürmektedir. Hakkında merak edilen aslen nereli? kaç yaşında? eğitimi, müzik kariyeri, albümleri gibi soruların cevapları. Kısaca müzik hayatı ve biyografi bilgileri.

1981 yılının Ocak ayında aslen Bursa’da dünyaya gelen başarılı sanatçı İsmet Taşçeşme sanatçı bir aileden gelmektedir. Babası müzisyen Hüseyin Taşçeşme’den ilk müzik eğitimlerini almış, daha sonra piyano eğitimi almıştır. İlerleyen süreçte ise müzik dünyasında aranjör kimliği ile varlığını sürdürmüş, ilk bestesi olan Yalnızlığım isimli eseri ise ünlü sanatçı Baha seslendirmiştir. Devamında ise bir çok başarılı bestesi bir çok sanatçının sesi ile hayat bulmuştur.

2020 yılının Temmuz ayında ise Masumum isimli Single çalışması, ETL Records etiketi ile müzik severlerle buluşmuştur. Masumum isimli şarkının sözleri Şakir Askan’a, müziği ise İsmet Taşçeşme’ye aittir.

Başarılı sanatçının Sevde Taşçeşme isminde bir de kızı vardır. Hakkında henüz hayatı hakkında daha detaylı bilgilere ulaşılamamış, en kısa sürede bilgiler tamamlanıp güncellenecektir. Son olarak burcu ise oğlak’tır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz