İsmail Yüksek

İsmail Yüksek hakkında merak edilen futbol kariyeri. Aslen nereli? boyu, kilosu kaç? kaç yaşında?, hangi takımlarda forma giydi? kısaca futbol hayatı ve biyografi bilgileri.

1999 yılının Ocak ayında Bursa’nın İznik İlçesi’nde dünyaya gelmiştir.

2011 yılında Bursaspor takımı alt yapısında filiz lisansı çıkartılmış ve futbola başlamıştır. Ardından Bursa Merinosspor, Yeşil Bursa A.Ş ve Bursa Yıldırım Spor takımlarında amatör olarak forma giymiştir. 28 Ağustos 2018 tarihinde ise Gölcükspor takımı ile profesyonel sözleşme imzalamıştır. Başarılı performansı ile dikkatleri üzerine çeken genç futbolcu günümüzde bir çok takımın transfer listesinde yer almaktadır. Özellkle Fenerbahçe takımı ile anlaştığı yönünde haberler ile gündeme gelmektedir, ancak henüz net bir açıklama yapılmamıştır.

Bazı kaynaklarda Fenerhahçe ile anlaşıtığı ve Gölcükspor takımının bu transfer karşılığında Fenerbahçe’den 400 Bin TL ve iki oyuncu alacağı belirtilmektedir. İlerleyen süreçte bu transferin gerçekleşip gerçekleşmeyeceği netlik kazanacaktır.

Ön Libero ve orta saha pozisyonlarında görev yapabilen İsmail Yüksek uzun boyu, güçlü fiziği, hava toplarındaki hakimiyeti ve topu oyuna sürmesi ile sahada başarılı bir performans sergilemektedir. Boyu 1.83 cm, burcu ise kova’dır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz