İsmail Dükel

0

İsmail Dükel katıldığı televizyon programları ile merak edilen isim olmuştur. Hakkında merak edilen tüm detaylar! Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

İsmail Dükel Kimdir?

İsmail Dükel gazeteci, yazar, haber programı sunucusu. TİVİ6 Genel Yayın Yönetmeni.

Gazetecilik mesleğine 1979 senesinde adım atmıştır. Ankara Rüzgarlı Sokak’ta eski adı Ulus olan Barış gazetesinde gazetecilik dünyasına giriş yapmıştır. Ankara’da bir çok gazete bünyesinde çalışan Dükel, Kanal E, Kanal Türk’te 4,5 sene kadar Ankara Haber Müdürlüğü yapmıştır. Kuruculuğunu üstlendiği, Kanal Biz’de de 13 ay kadar Ankara Haber Müdürlüğü görevlerini üstlenmiştir.

İsmail Dükel Nereli?

İsmail Dükel Ankara doğumludur. Aslen doğma büyüme Ankara’lıdır.

İsmail Dükel Kaç Yaşında?

İsmail Dükel 63 yaşındadır. Doğum tarihi 1960, doğum yeri Ankara.

Geçmiş dönemlerde “Gazete 5” adlı web sitesinde 5 ay çalışan Dükel, 2012 yılının Ocak ayında Yurt gazetesinde çalışmaya başlamış, “Meclis Kulisi” isimli köşede 1 sene çalışmıştır.

Yurt Gazetesi sonrasında, Haziran 2013 tarihinde Taksim Gezi olayları başladıktan birkaç gün sonra Halk TV Genel Müdürü Şaban Sevinç’in daveti Halk Tv’de çalışmaya başlamıştır. 2018 yılının Ağustos ayında Halk Tv’den ayrılmış, TELE1’e geçmiştir. TELE1 kanalında Ankara Temsilcisi olarak çalışmış, hafta içi Kulis isimli programı hazırlayıp sunmuştur.

Resmi twitter hesabı @ismaildukel resmi instagram hesabı ise @ismaildukel ‘dir.

Kitapları:

Çanakkale’nin unutulmaz kahramanları Atatürk’ten 57. Alaya

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz