İnternet Mahir

Mahir Çağrı yıllar önce 2000 yılında I kiss you all sloganı ile tüm dünyanın dikkatini çekmeyi başarmış hatta bir çok ünlü isim tarafından ilgi ile takip edilmiş kişidir. Ayrıca Kişisel web sitesi ile o dönemde ödül kazanmıştır. Web sitesinin ismi ikissyou .org ‘dur.

O yıllarda İnternet aracılığı ile uluslararası üne sahip olmuş ve Forbes Dergisi tarafından dünyanın en ünlü 100 kişisi arasında gösterilmiştir. Forbes Dergisi bilindiği üzere dünyanın en zengin, en ünlü ve en güçlü insanlarının listelendiği bir dergidir. İnternet Mahir’in listeye 100. sıradan girdiği dönemde listede ismi olan ünlülerden bazıları ise Julia Roberts, Tom Cruise, Tommy Hilfiger, Martina Hingis, Elizabeth Hurley.

İngiltere’nin Kanal 4 isimli kanalında en sevilen program Big Breakfast’a katılmış ve tüm dünyanın büyük bir ilgisini çekmiştir. İlkel denebilecek bir internet sitesi ile mayolu fotoğraflarını paylaşmış bozuk bir ingilizce ile dünya kadınlarına seslenmiş ve o dönemlerde sosyal ağ projesine öncülük etmiş bir isimdir.

Uzun yıllar sonra Ayşe Arman ile 2013 yılında bir röportaj gerçekleştirmiş ve Türkiye’nin kendisini iyi değerlendiremediğini zamanla unutulduğunu açıklamış ve yaşantısını İzmir-Los Angeles arasında geçirdiğini belirtmiştir. İnternet Mahir Los Angeles’ta kendi hayatının anlatıldığı bir film yapıldığını açıklamıştır.

1962 yılında dünyaya gelen İnternet Mahir Kars doğumludur. Gazi Üniversitesi mezunudur. Beden ve Müzik öğretmenidir.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz