İndira Elemes

0

İndira Elemes Mustafa Sandal ile birlikte seslendirdiği Yoksay isimli şarkı ile ülkemizde dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Hakkında kısa sürede müzik severler bir çok sorunun cevabını merak etmiştir. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

İndira Elemes Kimdir?

İndira Elemes müzisyen ve şarkıcıdır. Türkiye’de olduğu kadar ülkesinde de oldukça popüler bir isimdir. Başarılı sanatçı ülkesinde seslendirdiği şarkılar ile bir çok pop listesinde en üst sıralarda yer almıştır. Top Chart’ta en iyi Kazak müzisyen ve gruplar ölçülmüş, genç sanatçı listede 2. sırada yer alarak büyük bir başarının altına imzasını atmıştır.

İndira Elemes Nereli?

İndira Elemes aslen Kazakistan (Kazak) asıllıdır.

İndira Elemes Kaç Yaşında?

İndira Elemes 27 yaşındadır. Doğum tarihi ise 1995 olan güzel isim, resmi instagram hesabını @indiraelemes olarak kullanmaktadır. Günümüz itibariyle instagram hesabında ki takipçi sayısı 1,1milyon civarındadır.

2021 yılının Aralık ayında Mustafa Sandal ile birlikte Yoksay isimli tekli çalışmanın altına imzasını atmıştır. Sesi ile dinleyenleri adeta büyülemiştir. 2022 yılında ise Mustafa Ceceli ile seslendirdiği İlla isimli şarkı büyük beğeni toplamıştır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz