İndira Elemes

0

İndira Elemes Mustafa Sandal ile birlikte seslendirdiği Yoksay isimli şarkı ile ülkemizde dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Hakkında kısa sürede müzik severler bir çok sorunun cevabını merak etmiştir. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

İndira Elemes Kimdir? Nereli?

Müzisyen ve şarkıcı kimliği ile tanınan İndira Elemes ülkesinde oldukça popüler bir isimdir. Aslen Kazakistan (Kazak) asıllı olan başarılı sanatçı ülkesinde seslendirdiği şarkılar ile bir çok pop listesinde en üst sıralarda yer almıştır. Top Chart’ta en iyi Kazak müzisyen ve gruplar ölçülmüş, genç sanatçı listede 2. sırada yer alarak büyük bir başarının altına imzasını atmıştır.

Henüz doğum tarihi ve kaç yaşında olduğu gibi diğer bilgilerine ulaşılamamıştır. Resmi instagram hesabını @indiraelemes olarak kullanmaktadır. Günümüz itibariyle instagram hesabında ki takipçi sayısı 1,1milyon civarındadır.

2021 yılının Aralık ayında Mustafa Sandal ile birlikte Yoksay isimli tekli çalışmanın altına imzasını atmıştır. Sesi ile dinleyenleri adeta büyülemiştir.


İlginizi Çekebilir :   Zeynep Avcı

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz