İmani Dolar

İmani Dolar katıldığı Doya Doya Moda isimli yarışma programı ile adından söz ettirmeyi başarmıştır. Ekran severler tarafından ise genellikle hakkında aslen nereli? boyu, kilosu kaç? kaç yaşında? evli mi? eğitimi, mesleği gibi bir çok sorunun cevabı merak konusudur. Kısaca hayatı biyografi bilgileri.

1997 yılında Bursa’da dünyaya gelen İmani Dolar aslen Mersin’lidir. 3 yaşında iken ailesi ile birlikte İstanbul’a yerleşmiş o yıldan bu yıla yaşantısını İstanbul’da sürdürmektedir.

İmani Dolar mesleği;

Her ne kadar katıldığı Doya Doya Moda isimli yarışma programı ile tanınsada güzellik dünyasında uzun yıllardır çalışmaktadır. Asıl mesleği ise estetisyenlik olan güzel isim, katıldığı yarışmanın ise oldukça iddialı isimlerinden birisidir.

Tarzına güvenen güzel isim rakiplerinin kendisinden çekinmeleri gerektiğini, hatta onların kendisi karşısında hiç şansları olmadıklarını düşünüyor. Yarışmanın jüri üyeleri ise Gülşah Saraçoğlu, Seray Sever, Kemal Doğulu ve Uğurkan Erez’dir.

Tarzının yanı sıra karakterine ve duruşuna da oldukça güvenen güzel isim, yarışmaya kesinlikle 1. olmak için geldiğini sözlerine eklemiştir.

Boyu, Kilosu kaç?

İmani Dolar’ın boyu 1.74 cm, kilosu ise 81’dir. Ayrıca 42 beden olduğu belirtilmektedir. Maalesef burç bilgisine doğum tarihinin gün ve ay olarak bilinememesi sebebi ile ulaşılamamıştır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz