İlker Karagöz

İlker Karagöz Fox Tv ekranlarında sunucu olarak çalışmalarını sürdürmektedir. Başarılı isim hakkında merak edilen tüm detaylar! Kısaca kariyeri, eğitimi, biyografi ve hayatı.

İlker Karagöz Kimdir?

İlker Karagöz sunucu, moderatör, haber spikeri, gazeteci, muhabir. Babası öğretmen, annesi ise Hemşire. Mehmet Karagöz ve Zeynep Karagöz çiftinin üçüncü çocuğudur. Babasının atamasının çıkması sebebiyle Muş’ta dünyaya gelmiştir. Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü’nden başarı ile mezun olmuştur.

2001 senesinde ATV ‘de staj yapmış ve medya dünyasına giriş yapmıştır. Daha sonra ATV bünyesinde kadrolu olarak çalışmaya başlamış, 2007 senesine kadar ATV bünyesinde çalışmalarını sürdürmüştür. ATV kariyeri sonrasında Fox TV bünyesinde çalışmaya başlaşan Karagöz, Fox Tv de Çalar Saat Hafta Sonu isimli programı sunmuştur. İlk olarak Fox TV’de Ankara Muhabiri, daha sonra ise Başbakanlık Muhabiri olarak görev almıştır.

Ayrıca Parlamento Muhabirleri Derneği Üyesi’dir.

Asıl işinin muhabirlik olduğunu dile getirmiştir. Sahada olmak, olayın sıcaklığını yaşamak, bilgiyi almak ve paylaşmak, haber atlatmak, haber atlamak bunların hepsinin bir karşılığının olduğunu belirtmiştir. Habercilik te işin aslının muhabirlik olduğunu ve hala muhabirim açıklamasında bulunmuştur.
Ilker Karagoz1

İlker Karagöz Nereli?

İlker Karagöz Çanakkale’lidir. Baba tarafından aslen Çanakkale’li olan Karagöz, Muş doğumludur.

İlker Karagöz Kaç Yaşında?

İlker Karagöz 42 yaşındadır. Doğum tarihi 18 Mart 1980, burcu ise balık’tır.

İlker Karagöz Evlimi? Eşi Kim?

İlker Karagöz 17 Aralık 2012 tarihinde Damla Üner ile evlenmiştir. Bu evliliğinden Can ve Deniz isimlerinde 2 erkek çocuğu vardır. Eşi Damla Üner, Atv ekranlarında haber spikeri olarak görev yapmış bir isimdir.

2022 yılının Ağustos ayında, İsmail Küçükkaya‘nın Çalar Saat programından ayrılması sonrasında, İlker Karagöz ile Çalar Saat” programını sunmaya başlamıştır.

Resmi instagram hesabı @ilkerkaragozfox resmi twitter hesabı ise @karagozilker ‘dir.


1 Yorum

  1. SN: ilker karagöz fox tv. çalar saat sabah proğramı sizler bu sabah iyi parti genel başkan yardımcisi Ayfer yılmaza bir sürü soru yöneltınız ama tv proğramcileri unuttuğu çok önemli ekonomik sorunu londrada aramamak lazım. ekonomi sorunu t.c. yeti dir. 39 yıl olmuş Yerel yönetim reformu yapılmamış, 64 yıl olmuş vergi yasası yapılmamış. bizi çağırın bilgi verelim.benim bu proje tüm sorunları haleden projedir. iletişim kurun. selamlar. mehmet bayrak. teknik uzman.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz