İlkay Zaman

İlkay Zaman sosyal medya dünyasının da yakında tanıdığı bir isimdir. Hakkında ise bir çok sorunun cevabı merak konusudur. Kimdir? aslen nereli? ne iş yapıyor? kaç yaşında? kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

İlkay Zaman Kimdir? Nereli?

1978 doğumlu olan ünlü isim Hollanda’nın Rotterdam Şehri’nde doğmuştur. Maalesef baba tarafından aslen nereli olduğu bilgisine ulaşılamamıştır. Youtube video kanalında Scroll, IT Advisor, Leylekler Getirdi ve App Dünyası gibi yayınları bünyesinde barındıran İ.Z. Medya şirketi sahibi olduğunu belirtmiştir. Günümüzte yaşantısını ailesi ile birlikte Amerika’da sürdürmektedir. Youtube video kanalında genellikle, Motosiklet, teknoloji, futbol, arabalar, yemek vb. içerikler yayınlanmaktadır. Tüm bunlardan hobi olarak hoşlanmakta ayrıca, tüplü dalış ve hayata dair her güzel şey ilgi alanı’dır. Anne ve babası İlkay Zaman henüz 1 yaşında iken ayrılmışlardır. Daha sonra annesi ile İstanbul’a dönmüş, İstanbul’un Beşiktaş İlçesi’nde yetişmiştir. 9 Mart 2015 tarihinde annesini yitirmiştir. 2016 yılında ise Amerika’ya taşınmıştır.

Takipçileri tarafından stand up’çı olacak kadar komik ve doğaçlama espri yeteneğine sahip, teknoloji insanı tanımlanmaktadır. Bir dönem tekno trend programında Dinçer Karaca ile birlikte yeni çıkan ürünleri incelemişlerdir.

İlkay Zaman Boyu, Kaç Yaşında? Evli mi?

İlkay Zaman 45 yaşında ve 1.72 boyundadır. Kilosu 77, burcu ise terazi’dir. Başarılı isim Melek Hanım ile evlidir. Bu evliliğinden Kartal isminde bir evladı vardır. Beşiktaş’ta büyüdüğü için oğluna Kartal ismini vermiş olabileceğini düşünerek, Beşiktaş takımı taraftarı olduğunu da tahmin edebiliriz. Çocuğu olduktan sonra baba oldum başlığı altında bir videosu ile takipçileriyle mutluluğun paylaşmıştır. @ilkayzaman olarak kullandığı resmi instagram hesabında ki takipçi sayısı günümüz itibariyle 105bin civarındadır. Youtube video kanalında ki abone sayısı ise 806 B.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz