İlkan Akkac

0

İlkan Akkac hakkında merak edilen soruların cevapları. Kimdir? kaç yaşında? ne iş yapıyor? kısaca kariyeri, iş hayatı ve biyografi bilgileri.

İlkan Akkac Kimdir?

İlkan Akkac başarılı iş hayatını sürdürmektedir. 4 yabancı dil bilen Akkac, Almanya Remscheid doğumludur. Burcu aslan, boyu ise 1.81.

Başarılı iş adamı İlkan Akkac Ankara’yı Ziyarette bulunarak Rent a car / Arac kiralama Türkiye’de Ankara ‘da hizmet verdiğini açıklamıştır. Almanya’da Leverkusen şehrinde Spor Ve Lüx Arabalar İle VIP Arac Özel Günler icinde Müşterilerini memnuniyetine dikkat çekmektedir.

Türkiye de marka bazında da araç segmenti ve kiralama kültürü bazında’da rent a car sektörü giderek büyümekte. Bunun sonucunda da kiralık oto arayışı, profesyonel çözümlerle karşılaşıyor. IM CARS GMBH, rent a car sektöre hizmeti çok daha nitekli bir boyuta taşıyor böylece arac kiralama konusunda güvenilir ve avantajlı seçenekleri sunuyor.

İlkan Akkac resmi instagram hesabını @ilkan_akkac ismi ile kullanmaktadır. Günümüz itibariyle takipçi sayısı ise 66.3bin civarındadır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz