İleyna Savuk

0

İleyna Savuk hakkında merak edilen soruların cevapları. Kaç yaşında? aslen nereli? boyu, kilosu kaç? eğitimi, kariyeri. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

1999 yılının Ocak ayında dünyaya gelen Savuk, Ankara doğumludur. Ankara Gazi Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü’nde eğitim hayatını sürdürmektedir. Henüz boyu ve kilosu gibi bilgilerine ulaşılamamıştır.

Kendi ismini verdiği İleyna Butik’in kurucusu olan güzel isim üniversite eğitiminin yanı sıra sosyal medya dünyasında başarılı paylaşımlarına devam etmektedir. Genellikle resmi instagram hesabı üzerinden, moda, makyaj, life style, spor ve bir çok konu hakkında paylaşımlarını sürdürmektedir. Sosyal medya kanalları üzerinden kendi kurumsal markasının reklam ve tanıtımlarını da yapan Savuk, kadın kıyafetleri ve kombin satışlarını da gerçekleştirmektedir.

Hakkında Detaylı Bilgiler:

İleyna Savuk İş deneyimleri;

Satış Temsilcisi – American Life Yabancı Dil Kursu Ankara
Influencer – DeFacto
Secretary – Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi
Makro Influencer – Influencer Türkiye
Summer Intern – TÜRKSAM – Türkiye Stratejik Analizler Merkezi
Proje Birimi – TÜRKARGE Ulaş. Sav. Ener. Ve Mak. A.Ş.
Marka Elçisi – NESCAFÉ
Owner – İleyna Butik
Barista – Sophisto Social Cafe
Stajyer – TUİÇ Akademi

Eğitimi;

Ankara Gazi Üniversitesi – Lisans Derecesi – Uluslararası İlişkiler ve Meseleler (2018-2023)
Anadolu Üniversitesi – Önlisans Dış Ticaret (2020-2022)

İleyna Savuk resmi instagram hesabını ileynasavuk ismi ile kullanmaktadır. Günümüz itibariyle resmi instagram hesabında ki takipçi sayısı 250B civarındadır. Son olarak mutlu bir birlikteliği bulunmakta, ancak sevgilisi detaylı bir bilgi bulunmamaktadır.
Kaynak; Linkedin

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz