İlayda Oymak

İlayda Oymak kimdir? Estetikleri ile gündeme gelen İlayda Oymak kaç yaşında? Hakkında pek fazla bilgi olmayan İlayda Oymak Youtube hesabında çekmiş olduğu videolardan size %100 doğru bilgiler derledik. İlayda Oymak’ın estetiksiz hali oldukça merak konusu oldu. İlayda estetiksiz hallerini Instagram hesaplarından kaldırmadığı göze çarptı. Eski haliyle de barışık olduğu göze çarpan Oymak’ın estetikleri oldukça konuşuldu.
Göz atmak ister misiniz? Yiğitcan Çakmak Kimdir?

İlayda Oymak Kimdir? Kaç Yaşında?

25 Aralık 1994 tarihinde dünyaya gelen Oymak Oğlak burcudur. En sevdiği renk pembedir. Oymak tek kardeştir. Aynı zamanda Ankara’da doğup büyümüştür. İlayda İstanbul Bilgi Üniversitesi Televizyon Haberciliği ve Programcılığı Bölümü’nü bitirmiştir. İlerde ise televizyonların karşısında olmak istediğini dile getirmiştir.

Estetikleri oldukça merak konusu olduğu için Oymak bu konu hakkında da açıklama yaptı. Estetiklerinin hepsini Prof. Dr. Serdar Öztürk’e yaptırdığını dile getirdi ve Ekşi Sözlük’te dudak, yanak, meme, 3 kere burun estetikleri yaptırdığı iddia ediliyor.

Genellikle Zara mağazasını tercih etmektedir. 1 ayda 10 kilo vererek değişime adım attığı biliniyor. Babasının iş adamı olduğu ve annesinin de İngilizce öğretmeni olduğu biliniyor. Daha önceden annesinin ve babasının Kimya Mühendisi olduğunu dile getirmiştir.

İlayda Oymak’ın Sevgilisi

İlayda Oymak’ın 19 Eylül 2016 tarihinde çekmiş olduğu ”Soru – cevap videosu – Hakkımda merak ettikleriniz” videosunda 2-3 yıldır sevgili olduğu Ersin’den bahsetmiştir. Ersin Bey o zaman 27 yaşındaydı. Daha sonra Oymak 2020 yılında Youtube videosunda yine bir soru cevabında ‘Bildiğiniz malum kişiden ayrıldım. Açıklama sadece benim hayatımı etkileseydi açıklamada bulunurdum ama bir başkasınınkini de etkilicek.’ ifadesine yer verdi. Dolayısıyla İlayda Oymak ve Ersin ayrıldı mı? Sorusunun cevabı ‘Evet!’ olarak verebiliriz. Şimdilerde ise Oymak’ın 2019 Mayıs ayında tanıştığı gizemli bir sevgilisinin olduğu biliniyor. Bazı tahminler ise bu kişinin Gökhan Bensiz olduğu biliniyor.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz