İbrahim Oskui

2

İbrahim Oskui Estetik Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı olarak hizmetlerini sürdürmektedir. Hakkında merak edilen kimdir? kaç yaşında? nereli? gibi soruların cevapları, kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

İbrahim Oskui Kimdir? Nereli?

İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’nden 1983 yılında mezun olmuş ve mezuniyetinin ardından 1985’te Genel Cerrahi ihtisasına başlamıştır. Genel Cerrahi uzmanı olduktan sonra ise plastik, rekonstrüktif ve estetik cerrahi ihtisasına devam eden Opr. Dr. İbrahim Oskui günümüzde katıldığı bir çok televizyon programlarında ekran severler tarafından da merak edilen isim olmuştur. Bir çok kaynakta ise aslen İran’lı olduğu belirtilmektedir.

1993 senesinde Plastik Cerrahi Uzmanlığını almış ve üniversiteden ayrılmış, o tarihten itibaren İstanbul’da serbest olarak çalışmalarını sürdürmüştür. Günümüze kadar genel cerrahi ve plastik, Rekonstrüktif ve estetik cerrahi alanında çok sayıda hastayı ameliyat etmiştir.


Özellikle Yüz germe, karın germe, meme ameliyatları, liposuction, burun ve kulak ameliyatları, göz etrafı kırışıklıkları ve torbaları, kaş kaldırma, dudak kalınlaştırma, çene ve elmacık kemikleri büyütülmesi. Dudak ve damak yarıkları ve el-ayak anomalileri gibi doğumsal anomalileri düzeltme, erken ve geç yanık tedavisi, deri ve yumuşak doku kanserleri. Diyabetik yaralar, normal doğum sırasında oluşan vajinal yırtık ve deformasyonların düzeltilmesi, saç ekimi, slikon operasyonları, kalça ve karın düzeltmeleri, emzirme sonrası memelerde oluşan deformasyonların düzeltilmesi ve benzeri uygulamaları uzun yılların tecrübesi ile uygulamaya devam etmektedir.

Altın Rehber TV Yılın EN’leri Türkiye Ödülleri 2018 “Yılın En İyi Estetik ve Plastik Cerrahı” ödülüne layık görülmüştür. Maalesef tüm araştırmalarımıza rağmen Opr. Dr. İbrahim Oskui’nin doğum tarihi, yaşı, doğum yeri bilgilerine henüz ulaşılamamıştır.

Opr. Dr. İbrahim Oskui adres ve iletişim bilgileri:

İnönü Caddesi Osmanlı Sokak No : 2 Daire : 4 Taksim – İstanbul (The Marmara Oteli Yanı)

Telefon: 0212 292 03 33 – 34
GSM : 0532 312 78 09
Faks: 0212 292 03 35
WhatsApp: 0532 312 78 09
Çalışma Saatleri : Pzt – Cuma: 10:00 – 19:00

2 Yorumlar

  1. Merhaba Hocam
    Ben 60 yaşındayim göz altlarında ve göz kapaklarımda şişlikler var bunları aldırmak ve yanak kısımlarınd sarkma ve çökme var bunları düzeltmek istiyorum.
    Kaç gün lazım bu operasyon için şişlikler kaç gün sürer ve kaç paraya mal olur.Bu ameliyatların kışın mı yazın mı yapılması daha uygun bir bilgi verieseniz sevinirim. Saygılar

  2. Selamlar hocam ben 52 yasinda bir bayanim burnum icin size gelmistik yillar once ortak bir tanidik getirmisti simdi ben bu yasimda burun estetigi olabilrmiyim acaba

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz