İbrahim Çolak

İbrahim Çolak Elbet Steakhouse kurucusu olarak iş hayatını sürdürmektedir. Daha önce çalıştığı yerler, çalışmaları, kariyeri, iş hayatı ve biyografi bilgileri.

İbrahim Çolak Kimdir?

İbrahim Çolak ortağı Elvan Şahin ile birlikte Elbet Steakhouse restaurantını açmıştır. Yoksul bir ailenin en küçüğü olarak dünyaya gelen Çolak’ın anne ve babası uzun yıllar hayvancılık ile uğraşmıştır. Çocukluk yıllarını çocuklar gibi şen olarak yaşayamamış, çok küçük yaşlarda iş hayatına atılmak zorunda kalmıştır. İlk çalıştığı yer Malatya Kürecik’te bulunan Demirkaya Kebap Salonu olmuştur. Orada ilk kazandığı paranın günlük 4,5 TL olduğunu, o zaman çayın 6 TL olduğunu ve iki günlük maaşı ile çay alıp eve götürdüğünü dile getirmiştir.

15 yaşında bir restaurant’da çalışmaya başlayan Çolak, Gaziantep, İstanbul ve Azerbaycan’da steak house’larda çalışmıştır.

İbrahim Çolak Nereli?

İbrahim Çolak aslen Malatya’nın Akçadağ ilçesine bağlı Kürecik nüfusuna kayıtlıdır.

İbrahim Çolak Kaç Yaşında?

İbrahim Çolak 33 yaşındadır. Doğum tarihi 1989’dur.
İbrahim Çolak
İş hayatı döneminde yolu Elvan Şahin ile kesişmiştir. Bir süre sonra birlikte İstanbul Etiler’de borç harç 12 sandalye kapasitesine sahip bir mekan açmışlardır. Kısa süre içinde açtıkları mekanın lezzeti kulaktan kulağa yayılmış günden güne büyümüştür. Ardından günümüzde 2 şube ile toplam 300 kişinin aynı anda yemek yeme kapasitesine sahip olan ve tüm ünlülerin müdavimi olduğu bir restaurant’a dönüşmüştür.

Günaydın’da Cüret Asan’ın yanında yetişen Çolak bir süre Nusret‘le de birlikte çalışmıştır. Her gün erkenden mezbahaneye gitmiş, oradan en iyi hayvanları seçmiş ve onları en leziz şekilde müşterilerine sunmuştur.

Günümüzde Etlerinin Trakya’nın eşsiz doğasında Elbet Steakhouse misafirleri için doğal besleme alanında ve özel çiftliklerde yetiştirildiğini dile getirmiştir.

Bir çok yerden bayilik teklifleri almaktadır. Cem Yılmaz, Kıvanç Tatlıtuğ ve Kenan İmirzalıoğlu dahil bir çok ünlü sima Elbet Steakhouse müdavimidir. Ayrıca bir dönem Kıvanç Tatlıtuğ’un ortaklık teklif ettiği de belirtilmektedir.

Elbet Steakhouse ‘da bonfile’den dana pirzolaya, kokoreç, antrikottan T-bone’a uzanan 100’ü aşkın et çeşidi bulunuyor. Ayrıca hamburger, lokum, spagetti, soslar, tatlılar ve sadece kendilerine ait olan tarifli erik suyu gibi özel içecekler de mevcut.

İbrahim Çolak Evlimi?

İbrahim Çolak evlidir. Can Çolak ve Cem Çolak isimlerinde iki oğlu vardır.

Elbet Steakhouse Nerede?

Elbet Steakhouse ‘un günümüzde iki şubesi bulunuyor. Yakın zamanda Karaköy’de de açmak gibi bir planları var. Elbet Steakhouse’un adresleri ise şu şekilde.

Etiler Akatlar ve Akasya Avm.

Beşiktaş Akatlar – Hizmet saatleri 12:00-22:00 – Adres: Zeytinoğlu Caddesi Yaren Sokak No: 6/21 Akatlar Beşiktaş / İstanbul

Akasya AVM – Hizmet saatleri 12:00-22:00 – Adres: Acıbadem, Akasya Avm Üsküdar / İstanbul

Resmi instagram hesabı kullanıcı ismi @elbetibrahim ‘dir. Elbet Steakhouse istagram hesabı ise @elbetsteakhouse

Ayrıca resmi restoran web sitesini ziyaret edebilir, online sipariş verebilir ürünler hakkında ise bilgi edinebilirsiniz.

Resmi web sitesi: https://www.elbetsteakhouse.com.tr

Menüde soslar, başlangıçlar, salatalar, etler, steakler, burger ve köfteler, kuzular, garnitürler, tatlılar, içecekler ve onlin sipariş için çiğ etler bulunuyor.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz