Hüseyin Likoğlu

0

Hüseyin Likoğlu Yeni Şafak Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni. Hakkında tüm detaylar! Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Hüseyin Likoğlu Kimdir?

Hüseyin Likoğlu muhabir, gazeteci, yazar, Genel Yayın Yönetmeni. 7 çocuklu bir ailenin evladıdır. Annesi Ayşe Likoğlu, babası Mustafa Likoğlu’dur.

Kısaca Kariyeri, Hayatı

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi mezunudur. Anadolu Ajansı bünyesinde gazetecilik mesleğine başlayan Likoğlu, bu ajansın Samsun Bölge Müdürlüğü görevini üstlenmiştir. Daha sonra Yeni Şafak Gazeteci Ankara Haber Müdürü olarak çalışmıştır.

Günümüz itibariyle Yeni Şafak Genel Yayın Yönetmeni ve yazarı olarak çalışmalarını sürdürmektedir.

Hüseyin Likoğlu Nereli?

Hüseyin Likoğlu aslen Trabzon’ludur. Trabzon İli Köprübaşı İlçesi Beşköy nüfusuna kayıtlıdır. Ancak Samsun 19 Mayıs İlçesi’nde dünyaya gelmiştir.

Anne ve babası hayata veda etmiştir. 2022 yılında annesi Ayşe Likoğlu vefat edince, cenaze namazını Düzce’de müftülük yapan oğlu Muhammet Likoğlu kıldırmıştır. Bir kaç yıl sene önce de babasının cenaze namazını yine Muhammed Likoğlu kıldırmıştır.

Son dönemlerde Yeni Şafak Gazeteci Ankara Haber müdürü, Yeni Şafak Gazetesi yazarı ayrıca, TVNET ekranlarında konul olduğu canlı yayın programlarında sık sık yorumları ile katkı sağlamaktadır. TVNET ekranlarında zaman zaman İhsan Aktaş ve Yusuf Akın gibi isimler de yer almakta programı Halil Hasan Erdoğan sunmaktadır.

Resmi twitter hesabı @HuseyinLikoglu ‘dur.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz