Hugola

5

Hugola (Hürkan Gügen) sosyal medya dünyasının sevilen isimlerindendir. Hakkında ise aslen nereli? kimdir? boyu, kilosu kaç? kaç yaşında? gibi bir çok sorunun cevabı merak konusudur. Kısaca kariyeri, hayatı ve biyografi bilgileri.

Hugola Kimdir? Nereli?

1999 yılının Nisan ayında dünyaya gelen Hürkan Gügen aslen Eskişehir’lidir. Günümüzde yaşantısını İstanbul’da sürdüren başarılı isim Akdeniz Üniversitesi’nde eğitim görmüş ancak bölümü ile ilgili bir bilgi bulunamamıştır. Youtube video kanalını 2015 senesinde açmış ve oyun videoları paylaşmaya başlamıştır. Özellikle CS:GO oynadığı komik montajlı bir videosununun ardından ciddi bir hayran kitlesine ulaşmayı başarmıştır.

Hugola Boyu, Kaç Yaşında?

Boyu 1.92 cm, kilosu 90, burcu ise boğa’dır. 2021 yılı itibariyle 22 yaşındadır. @hurkangugen olarak kullandığı resmi instagram hesabında ki takipçi sayısı günümüz itibariyle 255bin civarındadır. Youtube video kanalında ki abone sayısı ise 1,07 Mn. Müzik ile de iç içe olan Hugola bir çok müzik aletini başarı ile çalabilmektedir. Bunlardan sadece bir kaçı, keman, çello, klarnet, yan flüt, gitar, darbuka, piyano, bağlama, trompet, bateri, mandolin, ud, kaval ve gayda.

Bir videoda günde 8 porsiyon çiğ köfte yiyebileceğini ve çayın yanında baklavayı çok sevdiğini dile getirmiştir.


5 Yorumlar

  1. Bence bu bilgilerin verildiği saniyenin videosunda boy ve kilodan bahsederken espri yapıyordu. Ve çalabildiği müzik aletlerindede biraz şaka karıştırdı BENCE.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz