Hilary Farr

0

Hilary Farr Amerika, İngiliz ve Kanada asıllı oyuncu, sunucu, mimar ve tasarımcıdır. Ünlü isim HGTV’de yayınlanan Love It veya List It isimli program ile merak konusu olmuştur.

Hilary Farr Kimdir? Kaç Yaşında?

Oyuncu, tasarımcı ve sunucu Hilary Farr 2022 yılı itibariyle 69 yaşındadır. 31 Ağustos 1952 tarihinde Kanada Toronto, Ontario’da dünyaya gelmiştir. Annesi geçmiş yıllarda antika tüccarı olarak çalışmıştır. Annesi ona bugünler için ilham kaynağı olan isim olmuştur.

Kanada Toronto Ryerson Üniversitesi İç Tasarım Bölümü’nden mezun olmuştur.

Kariyerine ilk zamanlar tasarımcı olarak devam etmek istemiş ve Los Angeles’a taşınmıştır. Los Angeles’a taşındıktan sonra, bir çok mülk satın almış onları yenilemiştir. Ayrıca evlerin yanı sıra film ve televizyon setlerinin de tasarım ve yenilenmesinde yarı zamanlı işler yapmıştır.

çalışkan ve işkolik bir kimliğe sahiptir. Çocukluk yıllarından beri her zaman çalışmış hiç boş durmamıştır. Sunucu olarak tanınan Hilary Farr, ayrıca irili ufaklı 5 filmde rol almıştır.

HGTV’de yayınlanan Love It veya List It isimli programlar ile tanınan Hilary Farr, ayrıca Toronto ve New York’ta bulunan Hillary Farr Designs’ın CEO sudur. Uluslararası tasarımcı olarak birlikte olduğu, David Visentin ile HTGV’nin Love It or Lost It programını sunmaktadır.
Hilary Farr4

Hilary Farr Boyu, Kilosu

Hilary Farr boyu 1.77 cm, kilosu 57, burcu ise başaktır. İş hayatının yanı sıra hayatı boyunca hiç bir zaman spordan uzak durmamıştır. Bu sebeple günümüze kadar ki fit bir görüne sahip olmayı başarmıştır. Spor salonunda egzersiz yaparak ve günlük Yoga egzersizleri yaparak vücudunu fit tutmaktadır.

Vücut ölçüsü 34-25-36, cup ölçüsü 34C, beli 25 inç ve kalça ölçüsü 36 inç.

Hilary Farr Evlimi? Eşi Kim?

12 Eylül 1982 tarihinde Gordon Farr isminde tanınmış ve ünlü bir yapımcı yazar ile evlenmiştir. Ancak evliliği 2008 yılında son bulmuştur.

Daha sonra David Visentin ile çıkmaya başlamıştır. Ancak evlenmemiş çünkü David evli idi. David Visentin Kanadalı bir emlakçı olan Krista Visentin ile evli ve çocukları vardır.

Hilary Farr’ında David Visentin’den Josh adında bir oğlu var.

Hollywood oyunculuk dünyasında da kısa bir süre yer almıştır. 1972 yılında “Layout for 5 Models”de küçük bir rol üstlenmiştir. Ardından 1973 yılında Sex Farm adlı filmin yanı sıra, Never Mind the Quality isimli İngiliz komedi filminde rol aldı.

Daha sonra: Werewolf (1975), The Rocky Horror Picture Show (1975), City on Fire (1979) ve The Return (1980) filmlerinde rol almıştır.

Karakteristik özellikleri ise, çok sıcak kanlı bir yapıya sahiptir. Ayrıca alçak gönüllüdür.

Resmi instagram hesabını @hilary_farr kullanıcı ismi ile kullanan başarılı ismin günümüz itibariyle takipçi sayısı 266bin civarındadır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz