Hilal Anay

Hilal Anay hakkında merak edilen tüm soruların cevapları. Kaç yaşında? nerede doğdu? Kariyeri, Kısaca Hayatı ve biyografi bilgileri.

2000 yılının Haziran ayında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Bazı kaynaklarda yaşantısını üniversite eğitimi için bulunduğu Antalya’da sürdürdüğü, Toros Meslek Lisesi Çocuk Gelişimi Bölümü’nü tamamladığı belirtilmektedir. Ayrıca günümüzde eğitimine Akdeniz Üniversitesinde devam ettiği açıklanmaktadır. Aslen ise baba tarafından ulaşılan bilgilere göre aslen Tokat Turhal’lıdır.

Genç oyuncu aslında bir sosyal medya fenomenidir. Yaptığı Talkshow ve komik videolar ile de tanınmaktadır. Oyunculuğun çocukluk hayali olduğunu söyleyen Anay 2019 da “Marid” filminde oynamış ve hayallerinin kapılarını aralamıştır.

2020 yılında da “Geçerken Uğradım” komedi filminde yer alan Anay, oyunculuktada başarılı olduğunu kanıtlamıştır. Geçerken Uğradım isimli sinema filmi Afyon’a uğrayan bir ailenin hikayesini anlatmaktadır. Filmde küfür ve argo yok. Afyonun güzellikleri anlatılmıştır. Filmde Frig Vadisi, Akdağ Kanyonu, Kocatepe, Mevlevihane, Flamingo kuşları, Afyon Mutfağı ve termal anlatılmış. Profesyonel oyuncuların yanı sıra filmde Afyon valisi Mustafa Tutulmaz, Afyon Belediye Başkanı Burhanettin Çoban ve Afyon Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hüsnü Serteser’de yer almıştır.

Şimdilerde ise Kanal 7’de yayınlanan “Yemin” adlı dizide Gülsüm adlı karakterle izleyicisini büyülerken kötülükleri ile de nefret ettirmekte. Bu dizi güzel ismin yer aldığı ilk dizi projesi olmuştur.

Tunay Menajerliğin oyuncusu olan Hilal Anay güzelliği ile dikkatleri üzerine çekerken daha birçok projede yer alacak gibi görünüyor. Maalesef boyu ve kilosu gibi merak edilen bilgilerine henüz ulaşılamamıştır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz