Hicran Pangal

Hicran Pangal kimdir? Youtube platformunda hakkında bir çok soru cevap çekmesine rağmen özel hayatını hep bir tık geride bırakmayı tercih eden Hicran Pangal Aytaç Arslan ile yaşadığı tutku dolu aşk ile tanınıyordu. İşte Hicran Pangal özel hayatındaki detaylar…

Hicran Pangal Kimdir? Kaç Yaşında?

23 Nisan’da dünyaya gelen Hicran Pangal’ın hangi yıl doğduğuna dair herhangi bir bilgi yoktur. Kendisi Almanya’da dünyaya merhaba dedi. Yaptığı stajdan ötürü Öğretmenlik bölümünden ayrılarak Almanca Dili ve Edebiyatı Bölümü’nden devam etti. Şuan ise eğitim hayatı hakkında net bir bilgi bulunmamaktadır.

Türkiye’yi ne kadar çok sevdiğini belirtse de, şuan Almanya’da oturmaktadır. Anne ve babası ayrıdır. Annesinin adı Gülten’dir. Gülten Pangal 4 kardeştir. Hicran Pangal’ın babasına dair herhangi bir bilgi bulunmamaktadır. Kendisi de 3 kardeş olan Hicran’ın erkek kardeşinin adı Berkay, kız kardeşinin adı Şivan’dır.

İtalya, İspanya, Hollanda, Amsterdam ve Fransa ülkelerini ziyaret etmiştir. Aytaç Arslan ile rüya gibi bir evlilik yaşan çift kısa zaman sonra ayrılmıştır. Hicran bu konu hakkında birbirlerinin uyuşmadıklarını dile getirmiştir.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz