Hicabi Pala

Hicabi Pala hakkında merak edilen soruların cevapları. İş hayatı, kariyeri, kısaca özgeçmişi, hayatı ve biyografi bilgileri.

Hicabi Pala Kimdir?

Hicabi Pala 4 Eylül 1995 tarihinde, Fransa, Arpajon’da Essonne bölümünde doğdu. Girişimci bir aileden gelen Fransız-Türk bir iş adamıdır. Unity and Power grubunun ticari bölümünün hissedarı ve Direktörü.

Meyve ve sebze toptan ve perakende sektöründe girişimci olan Ferman Pala ile ev hanımı Bircan Pala’nın oğludur.

Hicabi Pala boşanmış ve Ece Pala (17.01.2015) ve Efe Pala (20.04.2017) olmak üzere 2 çocuk babasıdır.

Eğitim:

18 yaşında, Arpajon’daki Lycée René Cassin’den edebi bakalorya diplomasını aldıktan sonra, Paris-Sud hukuk fakültesine katılmıştır. Hukuk çalışmalarına paralel olarak ilişki pazarlaması sektörünü keşfederek, bu yönde çok genç girişimlerde bulunmuştur.

Tiyatronun büyük bir hayranı olan Hicabi Pala, özellikle Cours Florent’te tiyatro eğitimini erken yaşlardan itibaren takip etmiştir.
Hicabi Pala3
Kariyeri:

Laroche Vadeli İşlemleri

2013 yılında Hicabi Pala, çalışmalarına paralel olarak aile şirketinde önce satış elemanı, ardından da Ticari Operasyonlar Direktörü olarak aile şirketine katıldı. 2015 yılında aile şirketinden ayrılarak ticaretle bağlantılı başka bir sektörde, ancak kendisi için yepyeni bir sektörde devam etti.

Tüm İletişim Ağı

2017 yılında Hicabi Pala bu uluslararası şirkete katıldı ve kısa sürede Bölge Direktörü oldu ve ardından Avrupa’nın en iyi Fransız ÜRETİCİ ünvanlarını aldı. 2020 yılında bu sektörden ayrılarak kendi şirketlerini kurmaya karar verdi.

Hicabi Pala, geleneksel mücevher kodlarını kırma DNA’sına sahip bu mücevher markasının hissedarı olarak 2021 yılında şirkete katıldı. Sinema dünyasının tüm büyük sporcularına (Futbolcu, Basketbolcu) kişiye özel takılar yapıyor ve işbirlikleri yürütüyor. 2022’den beri oldukça İyonik ve tanınabilir tasarımlara sahip kendi koleksiyonlarına sahiptir.

2021 yılında finans, pazarlama ve dijital iş sektörüne büyük yatırımlar yapmıştır.

Kurucu ortağı olduğu İstanbul, Türkiye merkezli Günaydın International.
Voila Card, Hicabi Pala’nın hissedarı olduğu İstanbul, Türkiye merkezlidir.

Trend Pazarı – 2022 yılında, Karayipler merkezli şirketin kurucu ortağı Hicabi Pala, finans sektöründe faaliyet göstermektedir.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz