Herman Tommeraas

Herman Tommeraas rol aldığı diziler ile dikkatleri üzerine çeken yakışıklı oyunculardandır. Hakkında aslen nereli? boyu, kilosu kaç? kaç yaşında? sevgilisi var mı? gibi bir çok soru merak konusudur. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

1997 yılının Nisan ayında dünyaya gelen Herman Tommeraas, Norveç’in Buskerud ilçesindeki Nedre Eiker’de yer alan Solbergelva isimli köyünde doğmuştur. Boyu 1.80 cm, kilosu 74, burcu ise koç’tur.

Herman Tommeraas aile hayatı;

Babası’nın ismi Bjørn Olav Tømmeraas, annesinin ismi ise Runi Tømmeraas… Teodor isminde bir de erkek kardeşi vardır. Annesi Drammen’de bulunan bir dans akademisi olan Attic’te finans yöneticisi olarak çalışmıştır. O dönemde henüz 7 yaşında iken annesinden de ilham alarak dans etmeye başlamıştır. Solbergelva’nın önde gelen özel ortaokulu Killingrud Ungdomsskole’de okuyan Herman, 2017 yılında zorunlu askerlik hizmetini Norveç vatandaşı olarak tamamlamıştır.

2018 yılının Şubat ayında, bir fotoğraf çekimi için Norveçli televizyon ünlüsü Amalie Snøløs ile bir araya gelmiştir. Kısa sürede aşk dedikoduları magazin gündeminde yer almış ancak bu iddiaları reddetmiştir. Günümüzde sevgilisi veya bir birlikteliği magazin gündeminde yer almamaktadır.

Oyunculuk kariyeri, oynadığı diziler;

Oyunculuk kariyerine bir kısa film olan ‘Arkitektene’ ile başlamıştır. 2011 yılında ‘Stikk’ de çello dahisi olarak rol almıştır. Asıl çıkışını ise 2015 yılında rol aldığı Skam isimli dizi ile gerçekleştirmiş, bu dizide Christoffer Schistad karakterini canlandırmıştır. Ayrıca Skam adlı dizide Norveç’te doğan ancak Türk asıllı oyuncu Cengiz Al‘da rol almıştır. 2020 senesinde ise Netflix dizisi olan Ragnarok adlı dizinin oyuncu kadrosuna dahil olmuş ve dizide Fjor karakterini canlandırmıştır.

Sosyal medya hesaplarını da aktif olarak kullanan yakışıklı oyuncunun resmi instagram hesabında ki takipçi sayısı 2,4milyon civarındadır. Twitter hesabında ise bu sayı 173,6 B… Norveç’te ülkenin en zengin oyuncusu olarak gösterilen Herman’ın bazı kayıtlarda 40 Milyon Dolar gibi bir servete sahip olduğu belirtilmektedir.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz