Hasan Yalnızoğlu

Hasan Yalnızoğlu Kanal D ekranlarında yayınlanan Operasyon 41 adlı yarışmanın sunuculuğunu üstlenmiştir. Daha önce Survivor yarışma ile dikkatleri üzerine çeken ünlü isim hakkında merak edilen soruların cevapları. Kimdir? aslen nereli? boyu, kilosu kaç? kaç yaşında? Kısaca kariyeri, hayatı ve biyografi bilgileri.

Hasan Yalnızoğlu Kimdir?

Hasan Yalnızoğlu model, oyuncu, sunucu ve yarışmacı olarak tanınmıştır. Dans ve oyunculuğun yanı sıra profesyonel güreşçi’dir. İstanbul Üsküdar’da İlkokulu tamamlamış, Orta öğretimi ise Pendik’te bitirmiştir. Sultans of the Dance, Anadolu Ateşi dans gruplarında baş dansçı olarak görev almıştır.

Henüz 6 yaşında iken jimnastik sporuna başlamış, ayrıca futbol ile ilgilenmiştir. İlerleyen süreçte yüzme sporunda bir çok başarı elde etmiştir. Daha sonra ailesinin taşınması sebebi ile jimnastik ve yüzme sporundan uzak kalmıştır. Oturduğu yere yakın olması sebebi ile Kung Fu branşı olan spor salonunda devam etmiştir.

Marmara Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulu ve Marmara Üniversitesi Yöneticilik Bölümü’nden mezun olan Hasan Yalnızoğlu, daha sonra dans ve oyunculuk alanında başarılı kariyerini sürdürmüştür.

Hasan Yalnızoğlu Nereli?

Hasan Yalnızoğlu aslen Rize Fındıklı nüfusuna kayıtlı olan Yalnızoğlu, doğma büyüme ise İstanbul’ludur.
Hasan Yalnizoglu1 1 jpg

Hasan Yalnızoğlu Boyu, Kaç Yaşında?

Hasan Yalnızoğlu 1.92 boyunda ve 49 yaşındadır. Doğum tarihi 20 Ekim 1974, burcu terazi, kilosu ise 94.

@hasanyalnizoglu olarak kullandığı resmi instagram hesabında ki takipçi sayısı günümüz itibariyle 456bin civarındadır.

Hasan Yalnızoğlu Evlimi? Eşi Kim?

Hasan Yalnızoğlu 2007 senesinde, kendisi gibi dansçı olan Tatiana Ruichiana ile evlenmiştir.

2013 senesinde İstanbul Şişli’de kendisine ait bir spor salonu açmıştır. 1 yıl sonra ise Öğrenilmiş Duygular isimli kişisel gelişim kitabını okur severler ile buluşturmuştur. 1997’de kadınlarda Deniz Akkaya, erkeklerde ise Kenan İmirzalıoğlu‘nun 1. olduğu Best Model of Turkey yarışmasında yer almış ve 2. olmuştur. Yarışma da Kenan İmirzalıoğlu ile birlikte jüriden 28 puan almış puanlar eşit çıkmıştır. Ardından jüri başkanı Erkan Özerman, tercihini Kenan İmirzalıoğlu’ndan yana kullanmıştır. Daha sonra Erkan Özerman, Hasan Yalnızoğlu’nu Hindistan’da gerçekleşen Mister International’a götürmüş yarışmada dünya 2. si olmuş, 1.liği ise İngilizce bilmediği için kaybetmiştir.

Oynadığı sinema ve diziler:

Karaoğlan (Camoka)
Dede Korkut Hikayeleri (Tekür)
Tılsım Adası (Hunhar)
Korkusuzlar (Paşa)
Kahve Bahane
Bir Zamanlar Osmanlı
Rakun
Halka (Özcan)
50 Metrekare

Survivor macerası: Show TV’de yayınlanan Survivor Ünlüler – Gönüllüler yarışmasında yer almıştır. Yarışmada Nihat Altınkaya’nın ardından 2. olmuştur. 2015 senesinde ise Tv8 ekranlarında yayınlanmış olan Survivor All Star yarışmasında Gönüllüler takımına katılmış ve 18. haftada adaya veda etmiş ve yarışmayı 5. olarak tamamlamıştır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz