Hasan Mustan

Hasan Mustan Youtube dünyasında ciddi bir hayran kitlesine sahiptir. Hakkında ise aslen nereli? kaç yaşında? Youtube kanalı, gibi bir çok soru merak konusudur. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

1977 yılında dünyaya gelen Hasan Mustan aslen Mersin doğumludur. Günümüzde yaşantısını Aksaray’da sürdüren başarılı isim, Aksaray Üniversitesi’nde ses eğitimi öğretmenliği yapmaktadır. İnternet dünyasında Sese doğru gelin gençler! sloganı ile ciddi bir hayran kitlesine sahip olan isimdir.

Hasan Mustan youtube kanalı;

Özellikle sosyal medya dünyasının çok yakından tanıdığı bir isim olan Mustan, Youtube video sitesinde SeseGel isimli kanalın sahibidir. Youtube kanalında ilk videosu 16 Eylül 2015 tarihinde saat 00:00’da aktif olmuş ve kanalın duyurusu yapılmıştır. Kanalın ilk videosunun ismi ise SeseGel Kanalının ilk videosu diye başlık mı olur ?…

3 ay içinde 22 Aralık tarihinde 50 Bin aboneyi geçmiş, 2016 yılının Mart ayında ise bu sayı 100 Bin aboneye ulaşmıştır. Her geçen gün hem abone sayısı hemde görüntülenme sayısı inanılmaz rakamlara ulaşmıştır.

1 Ocak 2019 tarihinde 2 Milyon, Şubat 2020 itibariyle ise bu sayı 2,74 Mn civarına ulaşmıştır.

Kanalında hem oyun oynamakta, hem de şarkılar söylemektedir. PES serilerine ise uzun yıllardır Türkçe spikerlik yapmaktadır. Özellikle kanalında çocuklara mümkün olduğunca güzel ve eğlenceli içerikler sunmaya çalıştığını belirtmektedir.

Hangi takımı tutuyor, boyu, kilosu;

Burcu yay, en sevdiği renk mavi, taraftarı olduğu takım ise Galatasaray’dır. Boyu 1.76 cm, kilosu ise 80’dir, bazı kaynaklarda bu şekilde geçmekten ancak kesin bilgi değildir. PES futbol oyununun ardından turkcespiker.com isimli siteyi kurmuş, oyunun yamasında kullandığı esprili dil ile yorumladığı maçlar hala hafızalarda yer almaktadır. Ayrıca seslendirme spikerliğin yanı sıra, oyuna bir çok farklı mod ve futbolcu efektleri kazandırmıştır.

Günümüz itibariyle resmi instagram hesabında ki takipçi sayısı 484bin, twitter hesabında ise 80,6 B civarında takipçisi bulunmaktadır. Evli olan Hasan Mustan’ın bu evliliğinden Egemen Kaan isminde bir de oğlu vardır.

2019 yılında kanalında yüklediği Pubg Mobile Rap | Koş Haydi Durma isimli video kısa süre içinde 5 Milyon’un üzerinde izlenme sayısına ulaşmıştır.

3 Yorumlar

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz