Harun Yılmaz

Dj Harun Yılmaz hakkında merak edilen soruların cevapları. Kimdir? aslen nereli? kısaca kariyeri, hayatı ve biyografi bilgileri.

Harun Yılmaz Kimdir? Nereli?

Harun Yılmaz 1995 Hatay/Antakya’da doğdu. Müziğe ve Dj’lerin dünyasına olan merakı 2004 – 2006 yılları arasında arkadaşlarının talepleri doğrultusunda ufak mekanlarda Dj olarak çalışma hayatına başlamasıyla pekişti.

Profesyonel Dj kariyerine 2013 yılında başladı. Daha sonra farklı farklı mekanlarda Resident Dj ve müzik koordinatörlüğü görevlerini üstlendi. 2018 yılından itibaren müzik kariyerinde değişikliğe yönelerek Prodüktörlük görevini üstlendi. Yerli ve Yabancı pek çok remix ve orijinal prodüksiyona imza attı. 2019 yılında ilk single Spoken Word adlı yabancı teklisini yayınladı ve single promosyonu sürecinde büyük bir girişimde bulunmuş oldu.

Başarılı serüveninde emin adımlar ilerleyerek yoluna devam etmektedir. Bir çok albüm ve single kaydetmiş bulunmakta. Bunlardan bazıları şu şekilde;

Harun Yılmaz – Spoken Word
Harun Yılmaz & Hilmi Yılmaz – SAD NO ONE (Original Mix)
Harun Yılmaz – My Girl (Original Mix)
Harun Yılmaz – Dreamer ( Original Mix )
Harun Yılmaz – Serenity (Original Mix)
Harun Yılmaz – Hope (Original Mix)
Harun Yılmaz – Sadness (Original Mix)
Harun Yılmaz – Missing (Original Mix)

Yine bunların yanı sıra kendine has tarzı ile remix kariyerini 2020 yılında tam anlamı ile pekiştirmiştir. 2017 Dj’lik ve Prodüksiyon yapmanın yanı sıra Radyo Beykent sitesini kurmuştur.

Beykent’in İncisi sologanını verdiği radyosu halen bilinirliğini sürdürmekte.

Detaylı bilgiler için işte resmi Youtube hesabı. https://www.youtube.com/channel/UCTZ-YJ0ULIDyTs613IaFtKQ

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz