Hannah Davis

1990 yılında Amerika’ya bağlı Virgin Adaları Saint Thomas’da dünyaya gelen güzel model Hannah Davis İzlanda kökenlidir. 2016 yılında Amerikan Beyzbol oyuncusu Derek Jeter ile evlenmiştir. Boğa burcudur.

Üniversite eğitimini sağlık ve beslenme psikolojisi üzerine tamamlayan Hannah Davis henüz 8 yaşında iken Karayip Ulusal Tenis takımında şampiyonluk yaşamıştır. Ayrıca Virgin Adaları Milli Voleybol takımında voleybol sporcusu olarak katkıda bulunmuştur.

Modellik kariyerine 14 yaşında iken adım atan Hannah Davis daha sonra New York’a taşınmış ve modellik eğitimi almıştır. 2006 yılından itibaren bir çok ünlü markanın reklam yüzü olarak çalışmış özellikle İtalyan D ve Meksika Elle dergilerinin kapak kızı olduğu dönemde ciddi bir çıkış yakalamıştır.

Ayyıldız’ın 2009 mayo katalog çekimlerindede yer alan Hannah Davis 2013 yılında ise Sports Illustrated’e poz vermiş ve Kate Upton gibi kariyer basamaklarını hızla tırmanmıştır. Kate Upton’a benzer bir diğer özelliği ise eş seçimidir. Bilindiği üzere Kate Upton’da asıl çıkışını Sports Illustrated’e poz verdikten sonra gerçekleştirmiş, oda 2017 yılında Amerikan Beyzbol oyuncusu Justin Verlander ile evlenmiştir.

90-60-90 vücut ölçülerine sahip olan Hannah, Victoria Secret ile birlikte American Eagle, Tommy Hilfiger ve Levi için modellik kariyerini sürdürmektedir. Bugüne kadar Mothers and Daughters, Sırlar ve Yalanlar, The Understudy ve Hindsight News isimli sinema filmlerinde rol alarak oyunculuk serüveninide modellik ile birlikte sürdürmüştür.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz