Hande Taşer

Hande Taşer hakkında merak edilenler. Kaç yaşında? boyu, kilosu kaç? evli mi? sevgilisi kim? eğitimi, kariyeri, kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

1995 yılının Ekim ayında dünyaya gelen Hande Taşer Terazi burcu, göz rengi mavi, boyu ise 1.68 cm’dir. Maalesef henüz aslen nereli olduğu ve doğum yeri gibi bilgilerine henüz ulaşılamamıştır.

Mimar Sinan Üniversitesi Moda Tekstil Tasarımı Bölümü’nden mezun olan Hande Nur 2017 yılında Elidor ve Bilyoner gibi markaların reklamlarında yer almıştır. Ayrıca modellik yapmakta, youtube, instagram ve twitter fenomenleri arasında yer almaktadır.

İlk olarak 2015 yılının Mayıs ayında Youtube kanalı’nda yayınladığı çizim ve moda üzerine videoları ile dikkatleri üzerine çekmiştir. Ardından 2018 yılının Temmuz ayında resmi instagram hesabı üzerinden paylaşımlar yapmaya başlamıştır. Diğer bir yandan illüstratör olan Taşer, Han This isminde ayrı bir Instagram hesabı üzerinden suluboya bazlı ve modadan ilham alan sanat eserlerini takipçileri ile paylaşmaktadır.

Günümüz itibariyle resmi instgram hesabında ki takipçi sayısı 84,2bin civarındadır. Youtube kanalında 33,4 B abone, twitter hesabında ise 69,6 B takipçiye sahiptir.

İnstagram hesabında sık sık resimlerini paylaşmakta farklı moda tarzı ile tüm dikkatleri üzerine çekmeye devam etmektedir. Günümüzde Mango, Jakke ve Kill Your Idols gibi ünlü markalar ile çalışmalar gerçekleştirdiği belirtilmektedir. Yaşantısını İstanbul’da sürdürmektedir. Youtube kanalında genellikle alışveriş, stil, kıyafet, yemek vb. içerik paylaşımları yapmaktadır.


Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz