Hande Aydemir

0

Hande Aydemir TV100 ekranlarında çalışmalarını sürdürüyor. Güzel isim hakkında merak edilenler, kısaca kariyeri, eğitimi, vikipedi, özgeçmişi, hayatı ve biyografi bilgileri.

Hande Aydemir Kimdir?

Hande Aydemir sunucu, moderatör, haber spikeri, gazeteci. Hacettepe Üniversitesi Radyo Televizyon Yayımcılığı Bölümü mezunudur. Tv100 ekranlarında yayınlanan Gün Biterken ve Şimdi Konuşalım isimli programların moderatörlüğünü üstlenmektedir.

Hande Aydemir Nereli?

Hande Aydemir Bolu’ludur. Aslen baba tarafından Bolu’lu olan Aydemir, Ankara doğumludur.

Hande Aydemir Kaç Yaşında?

Hande Aydemir 38 yaşındadır. Doğum tarihi doğum günü 15 Eylül 1985 burcu ise başak’tır.

Hakkında ekşi sözlükte de bir çok yorum bulunan başarılı isim sunuculuk kariyerini başarılı bir şekilde sürdürmektedir. Hangi kanalda sorusunun cevabı TV100. Kanaldan ayrıldımı sorusu da merak edilen Aydemir’in çalışmalarına TV100 kanalında devam ettiğini belirtebiliriz.

Hande Aydemir Evlimi? Bekarmı?

Hande Aydemir hakkında en fazla merak konusu olan ise evlimi? bekarmı? kimle evli? eşi kim? sorusunun cevabıdır. Güzel isim bekardır. Ayrıca sevgilisi hakkında da herhangi bir medyaya yansıyan bilgi bulunmuyor.

Hangi partili olduğu bilgisi bilinmemekle birlikte sıkı bir Beşiktaş taraftarı olduğunu belirtebiliriz. Boyu, kilosu bilgileri araştırılmaktadır. Son dönemde Nihal Bengisu Karaca, Aytunç Erkin, Sevilay Yılman, Avukat Bülent Kaya, Milletvekili Ali Turan ve Avukat TÜRKAD Başkan Yardımcısı Cem Kaya’nın da katıldığı programın moderatörlüğünü üstlenmiştir.

Resmi instagram hesabı @handeaydemirtv resmi twitter hesabı @HandeAydemirTV ‘dir. Linkedin bilgisi mevcut değildir.

Fotoğrafları

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz