Hanbey Oğuzhan Çoban

0
Hanbey Oğuzhan Çoban

Hanbey Oğuzhan Çoban ATV ekranlarında yayınlanan Ben Bu Cihana Sığgmazam isimli dizinin oyuncu kadrosunda yer almıştır. Hakkında merak edilenler, kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Hanbey Oğuzhan Çoban Kimdir?

Hanbey Oğuzhan Çoban oyuncu olarak çalışmalarını sürdürmektedir. Oyunculuğun kendisi için tutku olduğunu, mesleğine duyduğu saygı sebebiyle, mesleğin en iyi şekilde layığıyla yerine getirmek istediğini belirtmiştir. Başarılı isim, para kazanmak ve hızlı şöhret olmak için her gelen oyunculuk teklifinin içinde yer almayacağını sözlerine eklemiştir.

Kendisine gelen oyunculuk tekliflerini ince eleyip sık dokuyan yakışıklı isim Oktay Kaynarca’nın başrolünü üstlendiği Ben Bu Cihana Sığmazam isimli dizinin oyuncu kadrosuna dahil olmuştur: Dizi de Besim karakteri için kamera karşısına geçmiştir.

Günümüzde oyunculuk kariyerine ağır ve emin adımlarla devam ettirmektedir. Rol aldığı Ben Bu Cihana Sığmazam adlı dizi de Oktay Kaynarca, Ebru Özkan Saban, Pelin Akil, Ali Seçkiner Alıcı, Işıl Yücesoy, Ragıp Savaş, Hakan Karahan ve Kerem Kupacı gibi isimler de rol almıştır.

Hanbey Oğuzhan Çoban’nın maalasef doğum tarihi, doğum yeri, boyu ve kaç yaşında olduğu gibi diğer bilgilerine henüz ulaşılamamıştır. Cine5 Tv Magazin’e verdiği röportaj’dan anlaşılacağı üzere Buse Çoban isminde bir kız kardeşi vardır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz