KimNereli.net

Hamza Şayir

Hamza Şayir Kimdir?

Hamza Şayir
Gerçek adı: Hamza Şayir
Eğitim Durumu: Lisans
Medeni Hali: Evli
Meslek: İş Adamı

Hamza Şayir Kimdir? Nereli? Kısaca Biyografisi

Hamza Şayir Adalet ve Kalkınma Partisi Dilovası İlçe Başkan Yardımcısı’dır. Hakkında Belediye Başkan Aday Adayı olacağı haberleri ile gündeme gelen iş adamı kimdir? aslen nereli? İş hayatı ve kısaca biyografisi.

Başarılı iş adamı Hamza Şayir evlidir ve bu evliliğinden üç çocuğu vardır. Dilovası Belediyespor Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi’dir. 2019 yılında Dilovası Belediye Başkan Aday Aday’ı olacağı yönünde haberler ile gündeme gelmiştir. Gençlerle olan iletişimi ve çevresinde çok sevilmesi adaylık için resmi açıklama yapılmasada büyük bir ilgi ile karşılanmıştır.

Baba tarafından aslen Ardahan’lıdır ancak doğum yeri ve doğum tarihi bilgilerine henüz ulaşılamamıştır. Üniversite eğitimini işletme üzerine tamamlamıştır.

1989 senesinden beri yaşantısını Dilovası’nda sürdüren Hamza Şayir Polirem Kimya A.Ş.’nin sahibi ayrıca, Dilovası ve Gebze İlçelerinin marka firması konumunda olan Şayir Mühendislik Yönetim Kurulu Başkanı’dır. Şayir Mühendislik Çelik Konstrüksiyon, Arıtma Tesisi/Mekanik Montaj, Endüstriyel Borulama ve Betonarme Yapılar konusunda bölgenin en güvenilir firmaları arasında yer almaktadır. Ülkemizin en büyük sanayicilerinden olan Şayir, Ortadoğu, Körfez Ülkelerine ve dünyaya yaptığı ihracat ile en önemli iş adamlarımızdandır.

Etiketler: ,

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Hamza Şayir
Gerçek adı: Hamza Şayir
Eğitim Durumu: Lisans
Medeni Hali: Evli
Meslek: İş Adamı
Popüler Kişiler Tümü
1.

Beren Saat

371.015 kez okundu

2.

Tarık Akan

289.211 kez okundu

3.

Yusuf Aktaş

243.109 kez okundu

4.

Mustafa Miraç Kaya

224.036 kez okundu

5.

Tarkan

216.906 kez okundu

6.

Volkan Demirel

216.265 kez okundu

7.

Emre Mor

190.883 kez okundu

8.

Ersay Üner

186.365 kez okundu

9.

Serdar Ortaç

174.947 kez okundu

10.

İrem Derici

170.434 kez okundu