Hamdi Elcuman

0

Hamdi Elcuman hakkında merak edilen sorulara cevaplar. Aslen nereli? kaç yaşında? evli mi? Eğitimi, çalışmaları, kısaca kariyeri, hayatı ve biyografi bilgileri.

1978 yılında dünyaya gelen Hamdi Elcuman aslen Kayseri’lidir. İlköğretim, Ortaokul ve Lise tahsilini doğup büyüdüğü şehir Kayseri’de tamamlamıştır. Ardından Kayseri Erciyes Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü’nden mezun olmuştur. Mezuniyetin ardından 2004 senesinde Yüksek Lisans yapmış, günümüzde ise Doktora öğrenimini Selçuk Üniversitesi’nde sürdürmektedir.

Hamdi Elcuman 2002 ve 2004 seneleri arasında mezun olduğu Erciyes Üniversitesi’nde Araştırma görevlisi olarak çalışmalarını sürdürmüştür. 2004 ve 2011 yılları arasında ise Kayseri Bayındırlık ve İskan Müdürlüğü Statik Proje Kontrolü, Laboratuar Sorumlusu, Döner Sermaye İşletme Müdürü, Yapı Malzemeleri ve Yapı Denetimi Şube Müdürlükleri görevlerinde yer aldı. En son Kayseri Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı çalışmalarını sürdüren Elcuman Kayseri Büyükşehir Belediyesi Yönetim Kurulu Üyesi’dir.

Bugüne kadar bir çok dergi ve konferanslarda yayımlanmış ve basılmış bildiri ve makaleleri bulunan Elcuman İngilizce bilmekte, evli ve iki çocuk babasıdır.

2019 yılında Kayserispor Kulübü Başkanı Erol Bedir‘in istifa etmesinden sonra Kayserispor takımı Kulüp Başkanlığı’na getirilmiştir.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz