Halil Söyletmez

Halil Söyletmez aslen nereli? kimdir? nasıl fenomen oldu? kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Sosyal medya hesapları ile bir anda tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Halil Söyletmez Snapchat, İnstagram, Youtube ve Vine videoları ile tanınmıştır. Bu ilgiyi karşılıksız bırakmayan ünlü isim bu videolarının ardından sinema dünyasına adım atmıştır.

Cumali Ceber isimli sinema filmi ile hayranlarının karşısına çıkan Halil Söyletmez aslen Adana’lıdır ve Adana’da dünyaya gelmiştir.

Vine ile 2013 yılında tanışmış ve yurt dışında kullanıldığını denemek istediğini belirtmiştir. Böylelikle ülkemizde ilk Vine kullanıcıları arasına ismini yazdırmıştır. Halil Söyletmez Lise mezunudur ve üniversiteyi hiç düşünmediğini belirtmiştir.

Sosyal medya PR işi ile uğraşmakta bir çok marka ve sanatçı’ya sosyal medya desteği vermektedir.

Bir süre Beyazıt Öztürk‘ün sunduğu Beyaz Show programında 1 sezon Vine köşesi yapmıştır. İlerleyen dönemlerde sinema ve tv programları ile ekranların karşısında yer almayı planlamaktadır. Halil Söyletmez’in boyu 1.62 cm, kilosu ise 60’tır. Bir röportaj’da yaşı sorulmuş ancak yaşımı söylemeyeyim diye geçiştirmiştir. Maalesef hiç bir kaynakta yaşı, doğum tarihi ve burcu ile ilgili bilgilere ulaşılamamıştır.

Sevgilisi Ya Benimsin Ya da Seninim ve Kendine Gel isimli kitapların yazarı Şeyma Eke’dir.


Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz