Halil İbrahim Yılmaz

Halil İbrahim Yılmaz rol aldığı Benim Adım Melek isimli dizi için kamera karşısına geçmiştir. Yakışıklı oyuncu hakkında merak edilenler. Kısaca oyunculuk kariyeri, hayatı ve biyografi bilgileri.

Halil İbrahim Yılmaz Kimdir?

Halil İbrahim Yılmaz oyuncu ve tiyatrocu. İzmir 9 Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Oyunculuk Bölümü mezunudur. Menajerlik: Socia Entertainment & Gcma bünyesinde oyunculuk çalışmalarını sürdürmektedir.

Halil İbrahim Yılmaz Kaç Yaşında?

Halil İbrahim Yılmaz 30 yaşındadır. Doğum tarihi ise 1992.

Halil İbrahim Yılmaz Oynadığı Sinema ve Diziler

Halil İbrahim Yılmaz ilk sinema oyunculuk deneyimini 2017 senesinde rol aldığı Elbet Bir Gün Güneş isimli sinema filmi ile gerçekleştirmiştir. 1 yıl sonra, 2018’de Siyah İnci adlı dizinin oyuncu kadrosuna dahil olmuştur.

2019’da ise TRT 1 ekranlarında yayınlanan Benim Adım Melek adlı dizi de Zeynel karakteri için kamera karşısına geçmiştir. Benim Adım Melek isimli dizi de ayrıca Nehir Erdoğan, Kutsi, Şerif Sezer, Ulvi Kahyaoğlu, Hande Kaptan, Muharrem Türkseven, Nizam Namidar, Mehmet Çevik, Kadim Yaşar, Burçin Birben, Murat Danacı, Birsen Dürülü, Yağmur Özbasmacı, Ece Özdikici ve Yağmur Uzunoğlu gibi isimler de rol almıştır.

En son ise Yazgı isimli dizinin oyuncu kadrosunda yer almıştır.

Halil İbrahim Yılmaz Evlimi? Eşi Kim?

Halil İbrahim Yılmaz 2021 senesinde İrem İnan ile evlenmiştir. Eşi İrem Hanım tasarımcıdır.
Halil Ibrahim Yilmaz esi
Yakışıklı oyuncu resmi instagram hesabını @halibo kullanıcı ismi ile aktif olarak kullanmaktadır. Günümüz itibariyle 10.6bin civarında takipçisi bulunuyor.
Tiyatro Oyunları:

Yaşar Ne Yaşar Ne Yaşamaz
Suçlular Çağı Suçsuzlar Çağı
Küçük Prenses
Güneş Doğudan Battı
Beş Çayında Boks
Maymunlar
Yedinci Günün Mutluluğu
Pembe Yalanlar

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz