Halil İbrahim Göker

Halil İbrahim Göker Kimdir? Nereli?

1992 yılının Ağustos ayında dünyaya gelmiştir. Özellikle vine videoları ile ilk dönemlerde ciddi bir hayran kitlesine ulaşan Göker, baba tarafından aslen Çorum’ludur ve Çorum’da doğmuştur. Twitter hesabı üzerindende tahminen E-devlet tarafından verilen soyağacı hizmeti sonucunda bir açıklama yapmıştır. 1824 tarihinden bu yana hem anne, hemde baba tarafından Çorum’lu olduğunu, büyük büyük dedelerinin ikisininde isminin Halil olduğunu belirtmiştir.

9 Eylül Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmenliği bölümünden mezun olmuştur. 2015 yılında Sihirbazlık Okulunda Bir Türk ve 2016 yılında Nasıl Yani isimli sinema filmlerinde rol almıştır. Nasıl Yani adlı filmin de senaristliğini üstlenmiştir. 6 ay kamera önü oyunculuk eğitimi almıştır. Halil İbrahim Göker günümüzde ise youtube ve instagram üzerinden video paylaşımlarını sürdürmektedir. Ayrıca kendisi gibi sosyal medya dünyasının yakından tanıdığı Aykut Elmas ile birlikte paylaşımlarına devam etmektedir.

Halil İbrahim Göker Boyu, Kaç Yaşında?

Boyu 1.81 cm, kilosu 72, burcu ise aslan’dır. 2021 yılı itibariyle 28 yaşındadır. Resmi instagram hesabında günümüz itibariyle takipçi sayısı 1,7milyon civarındadır. Twitter hesabında ki sayı ise 562,7 B. Ayrıca youtube kanalında ki abone sayısı da 1,26 Mn. Youtube video kanalında ki açıklama; Kanal olarak hedefimiz; ülkeyi muasır medeniyetler seviyesine ulaştırmak!

Sıkı bir Fenerbahçe taraftarı olan Halil İbrahim Göker Fenerbahçe’nin tüm maçlarını takip etmektedir. Sevgilisi var mı? varsa kim sorusuna sık sık bir çok ünlü isim ile cevaplar aranmıştır. Ece Mumay, Leyla ve İrem İçel bu isimlerden bazılarıdır.


Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz