Halia Beamer

Halia Beamer Tiktok ve diğer sosyal medya hesaplarındaki paylaşımları ile dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. Takipçileri ise kaç yaşında? boyu, kilosu kaç? nereli? eğitimi gibi bir çok sorunun cevabını merak ediyor. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

2005 yılının Nisan ayında Amerika’da dünyaya gelen Beamer günümüzde yaşantısını Los Angeles’ta sürdürmektedir. Boyu 1.62 cm, kilosu 50, burcu ise koç’tur. Anne ve babasının isimleri Alik’a Beamer ve Beth Beamer’dir. Kanai Beamer, Kahiau Beamer ve Laakea Beamer isimlerinde üç abisi vardır. Anne ve baba tarafından aslen kökeni İrlanda ve Filipinlere uzanmaktadır.

İlk başta musical.ly ve Snapchat uygulamaları ile sosyal medyaya giriş yapmış daha sonra instagram ve tiktok hesapları ile sosyal medyanın en ünlü isimleri arasına girmeyi başarmıştır.

Halia Beamer sosyal medya hesapları;

Resmi instagram hesabında ki takipçi sayısı günümüz itibariyle 1milyon civarındadır. Bu sayı Tiktok hesabında 7M, Youtuber video kanalında ise 447 B abone.

Aloha_halia ismi ile tanınan tiktok platformunda inanılmaz bir takipçi sayısına sahip olan başarılı isim, ilk paylaşımlarında Ariana Grande ve Snoop Dogg gibi sanatçıların popüler şarkıları ile dudak senkronizasyonu yapmıştır.

Henüz sosyal medyada tanınmadan önce, 2016 yılının başında, Ty Dolla Sign’ın yer aldığı Beşinci Harmony şarkısı Work from Home’u senkronize etmiş ve yayınlamıştır.

Sevgilisi kim?

Resmi sosyal medya hesaplarında da sık sık birlikte videolarını paylaştığı E Breezy ile 2018 yılının Ocak ayından beridir birlikteliğini sürdürüyor.

Genç isim Amerika’da ünlü reklam ajanslarının da dikkatinden kaçmadı. Hızlı yükselişini fark eden MDME Şirketi organizasyonları için Beamer ile anlaşma imzaladı. İmzanın hemen ardından, şirketinin tanıtımını ve gelecekteki tanıtım projesini aradığını duyurmuş, Amerika’da en ünlü markalarının tanıtımlarını yapmaya devam edeceği açıklanmıştır.

Son olarak Haila, Tops, Cardigan & Sweat Shirt içeren hayranları için satışa sunulan kendi ürün yelpazesine de sahiptir.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz