Haktan Akdoğan

Haktan Akdoğan kaç yaşında? aslen nereli? kimdir? kısaca hayatı ve biyografisi.

1965 yılının Ekim ayında dünyaya gelen Haktan Akdoğan aslen İzmir doğumludur. Saint Joseph Fransız Lisesi’ni bitirmiş ardından, New York Üniversitesinden mezun olmuştur.

Haktan Akdoğan küçük yaşlarda izlediği Uzay Yolu filmi sayesinde kendisinde Uzay ile ilgili büyük bir merak oluştuğunu belirtmiştir. Daha sonra sürekli araştırmalar yapmış ve hayatını uzay ile ilgili araştırmalara adamıştır.

Günümüzde Ufolog kimliği ile, Araştırmacı Sirius UFO Uzay Bilimleri Araştırma Merkezi Başkanlığı görevini sürdürmektedir.


Özellikle evrende yalnız değiliz cümlesi ile herkesin dikkatini çekmeyi başarmıştır. Ayrıca bir açıklamasında Uzaylılarında Allah bilinci ile yaşadıklarını dile getirmiştir.

Üniversite döneminde Amerika’da bir çok uçan cisim ve UFO ile ilgili vaka ve belgeler olduğunu öğrenmiştir. 11 sene Amerika’da yaşamış ardından Türkiye’ye dönmüştür. Döndükten sonra Flash Tv, Kanal 6 ve Star Tv kanallarında UFO Gerçeği isimli 52 bölüm olarak çeliken belgesel içerikli pogramı hazırlamış ve sunmuştur.

Ayrıca Uluslararası Uzay – UFO ve Paranormal Kongreler Birliği Avrupa Direktörlüğü görevini üstlenen Haktan Akdoğan 4. Uluslararası UFO Müzesinin de kurucusudur. Yurtdışı ve yurtiçi bir çok uluslararası kongrede konuşmacı olarak davetlere katılmaktadır.

Son olarak siriusufo isimli web sitesinde makaleleri, haberler ve kongreler ile ilgili bir çok bilgiye kaynağından ulaşabilirsiniz.


Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz