Hakan Kütahya

Hakan Kütahya hakkında merak edilen sorulara cevaplar. Kaç yaşında? evli mi? eğitimi, çalışmaları, kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

1981 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Eğitim hayatını İstanbul’da tamamlamış en son Doğu Akdeniz Üniversitesi Mimarlık Bölümü’nden mezun olmuştur. Günümüzde İç Mimar olarak çalışmalarını sürdüren başarılı ismin, abisi de kendisi gibi mimar olarak çalışmalar gerçekleştirmektedir.

Üniversite eğitiminin ardından bir otel bünyesinde İç Mimar olarak iş hayatına atılan Hakan Kütahya daha sonra, bir süre şantiye şefliği yapmıştır. Kısa bir süre fotoğrafçılık ile de ilgilenen Kütahya, ardından sosyal medya hesapları ile birlikte fotoğrafçılığı ve İç Mimari mesleğini bütünleştirmiştir. Günümüz itibariyle resmi sosyal medya hesaplarında ciddi takipçi sayısına ulaşmayı başarmıştır.


2019 senesinde ise televizyon dünyasına adım atmış ve TLC kanalında Bırak Ben Yapayım isimli televizyon programın hazırlayıp sunmuştur. Program’da evini yenilemek için bir türlü harekete geçemeyen çiftleri yerinden kaldırmıştır. İç Mimarlık Bölümü’nde aldığı eğitim ve donanım ile muhteşem tasarımları ve fikirleri ile evleri yeniden dönüştürmektedir. Bir yandan dekorasyon mekan paylaşımları, kendi evine yaptığı güzel seçimler ve marka iş birlikleri ile büyük bir kitleye ulaşmıştır. Türkiye’nin sayılı mobilya firmaları ile çalışmakta her geçen gün başarısını perçinlemektedir.

Bekar olan başarılı isim yaşantısını İstanbul’da sürdürmektedir. Boyu 1.84 cm, kilosu ise 80’dir.

İç Mimari Kılavuz isimli basım aşamasında olan bir kitabı bulunduğu belirtilmektedir. Resmi instagram hesabında günümüz itibariyle ortalama 227bin civarında takipçisi bulunmaktadır. İstanbul doğumludur ancak aslen nereli olduğu ve çok merak edilen sevgilisi var mı? gibi soruların cevaplarına henüz ulaşılamamıştır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz