Hailey Baldwin

Dünyaca ünlü model Hailey Baldwin 1996 doğumludur. Stephen Baldwin ve Kennya Baldwin çiftinin evladı olarak Amerika Arizona’da dünyaya gelmiştir. Babası Stephen Baldwin ünlü bir aktördür.

Çocukluk yıllarında ailesi tarafından evde dini eğitim verilmiş ardından Doğu Hristiyan Okulları Derneği’ne katılmış, klasik bale eğitimi almıştır.

İlk olarak New York modellik ajansı Ford Modelleri ile anlaşma imzalamış ve profesyonel mankenlik kariyerine adım atmıştır. Daha sonra İD, LOVE; Tatler ve V gibi ünlü dergilerin kapak yüzü olmuş, 2015 yılında ise Amerikan Vogue dergisinin kapak kızı olarak dünyanın tanıdığı en ünlü mankenler listesine dahil olmuştur. Daha sonra bir çok ünlü markanın katalog, defile, dergi ve reklam çekimlerinde yer almıştır.

Bakımına oldukça önem veren güzel manken, vücut yağı kullanmayı çok sevmektedir. Ayrıca sağlıklı beslendiğini, özellikle Avokada ile yapılan her şeyi çok sevdiğini açıklamıştır. 12 sene balerin olarak dans etmesininde vücuduna esneklik ve zariflik kazandırdığını aktaran Hailey Baldwin günümüzde hip-hop yoga ve dans ederek formunu koruduğunu açıklamıştır. Ayrıca çok sık seyahat ettiğini bu nedenle yanında ağırlık taşıdığını fırsat buldukça ağırlık çalıştığınıda aktarmıştır.

Vücut Ölçüleri 81-61-86 cm’dir.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz