Güven Dağıstan

Güven Dağıstan 2019 yılında ünlü sunucu, manken Tuğçe Sarıkaya ile evlenmiştir. Hakkında ise kimdir? ne iş yapıyor? gibi bir çok soru merak konusudur. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Best Model of Turkey 2009 1. si Tuğçe Sarıkaya ile 14 Ocak 2019 tarihinde Fas’ın başkenti Rabat’ta evlenen Güven Dağıstan, Sosyolog kimliği ile tanınmaktadır. Çiftin Mart ayında ise İstanbul’da düğün yapmayı planladıkları belirtilmektedir.

Sosyolog, Beşiktaş Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürü olarak çalışmalarını sürdürmektedir. Özellikle Belediye çalışmaları ile ilgili kitap yazarak geliştirdiği Beşiktaş Belediyesinin Çalışmaları Türkiye’de en başarılı Belediye seçilmiştir.

Bilindiği üzere Tuğçe Sarıkaya ve ünlü şarkıcı Ebru Polat amca kızlarıdır. Bir çok kaynakta kardeş oldukları yazılsada Okan Bayülgen’in programında amca kızları olduklarını açıklamışlardır.

Tüm araştırmalarımıza rağmen henüz Güven Dağıstan’ın doğum yeri, doğum tarihi ve yaşı ile ilgili bilgilerine ulaşılamamıştır. Babası eski Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanlarındandır. Baba tarafından aslen Kırşehir’lidir.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz