Gürbüz Ertürk

Gürbüz Ertürk en son Betül Soysal Bozdoğan’ın TRT haber ekranlarında sunduğu program ile ekran severler tarafından merak konusu olmuştur. Hakkında merak edilenler, kısaca eğitimi, hayatı ve biyografi bilgileri.

Gürbüz Ertürk Kimdir?

Gürbüz Ertürk Veteriner Hekim. Fatih Eğitim Enstitüsü Fizik Kimya Biyoloji Bölümü’nü tamamlamıştır. Ardından Ankara Üniversitesi Veteriner Fakültesi’nden mezun olmuştur. Aynı fakültenin Doğum ve Jinekoloji ABD da girdiği sınavlar sonunda Veteriner Hekimliği Bilim Doktoru ünvanını kazanmıştır.

1988 yılından bu yana pet sağlığı, köpek eğitimi ve kedi / köpek davranış sorunları ( kedi psikolojisi – köpek psikolojisi ) ile ilgilenmektedir.

Veteriner Hekim Dr. Gürbüz ERTÜRK sektörün ilklerinden birisidir. Köpek eğitimi ve rehabilitasyonu konusunda Macaristan İş ve Spor Köpeği Derneği, T.C. Tarım ve Köy İşleri Bakanlığı gibi kurumlardan aldığı diplomaları ile profesyonel olarak köpek eğitmekte ve Köpek Eğitim Uzmanı olmak isteyenlere yönelik eğitimler düzenlemektedir.

Web sitesi https://psikovet.com üzerinden bilgiler vermekte, online randevu ve iletişim bilgileri bulunmaktadır. Resmi instagram hesabı kullanıcı ismi @psiko.vet ‘dir.

Maalesef henüz aslen nereli olduğu, doğum tarihi ve yaşı gibi diğer bilgilerine ulaşılamamıştır.


Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz